Counter Strike 1.6 Non Steam

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Wolisz być terrorystą czy antyterrorystą?

Terrorystą
5
22%
Antyterrorystą
5
22%
Nie gram w CS'a
13
57%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Tak, na CS'ie jak ktoś jest dobry to go wyzywają od cheaterów :( .
Tylko Górnik!
Awatar użytkownika
radziu177
Użytkownik Forum
Posty: 62
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:18
Kontakt:

Post autor: radziu177 »

Ostatnio mam z tym do czynienia na obcyh serverach (i nie tylko) :wink: .
Głosowałem na CT(Counter - Terrorist) ponieważ wolę M4A1 niż AK47, a z famasa jestem mistrzem :mrgreen: .
Awatar użytkownika
radd91
Użytkownik Forum
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2007, 12:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: radd91 »

Cóż mogę dodać no chociażby to że tez gram w CEsa:P od dawna ze WSZYSTKIMI kumplami z klasy (jest ich 7 - ale klasa;) o no jutro na przykład będziemy grac na infie:P podam IP w takim razie i oczywiście zapisuje się do "chętnie grających z założycielem tego tematu:P" POZDRAWIAM
radd91
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

PÓJDZIE CI CS NA SZKOLNYM KOMPUTERZE :?: :?: :?: Też bym tak chciał :D... u nas nawet Mario nie pójdzie :( . Te komputera mają po 500 mega na twardzielu :lol: . Na co głosowałeś radd91 :?:
Tylko Górnik!
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Chociaż są mapy, na których wolę CT. Taka cs_office np. wolę być w CT, co oczywiście nie zmienia faktu, że lepiej wali mi się z AK47 :)
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Na planszy fy_snow2 drużyna chyba nie ma znaczenia. Ja osobiście najbardziej lubię aim.map :D . Właśnie siedzę na szkolnym kompie (cud, że strona się załadowała) :lol: . Zagra ktoś dzisiaj wieczorem :?: Zgadamy się na jakim serwie ok :?: Mój e-mail: michalgronka97@o2.pl albo piszcie na PW. Czekam i męczę się z zepsutą klawiaturą. Pozdro :!:
Tylko Górnik!
Awatar użytkownika
radd91
Użytkownik Forum
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2007, 12:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: radd91 »

Szkoła dofinansowana z UE. 8-) Głosowałem na CT (lubię M4) a mapy hmmm.....sex_movie:) oprócz (no może jestem tradycjonalistą) ale wszelakie dasty;P Jednak od wczoraj CS chwilowo zszedł na niższy plan bo dostałem długo wyczekiwany beta-key do Battlefied HEROES :D :D :D
I od razu pytanie czy ktoś już grał albo miał doczynienia, słyszał?? pozdroXD
radd91
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Grałeś w Wolfa na 50 osób? Moje łącze ledwo ciągnęło 35 :(
Mi się w ET najlepiej grało po 7-10 osób w teamie. I najlepiej jak masz od razu full expa, bo to trochę głupio, że jakiś kolo, tylko dlatego, że zaczął wcześniej grać, to teraz rozwala z najlepszej snajpy...
Pamiętam jak grałem, że były takie idiotyczne serwery z double-jumpem, co psuło zabawę i niektóre plansze z (na ogół) niedostępnymi miejscami.
Btw. ulubiona plansza? Z tych oficjalnych to najbardziej lubię pustynną z wodociągami i śnieżną z czołgiem (nazw nie pamiętam - chyba Oasis i Depot...) :wink:
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Zapraszam na ten serwer: IP: 193.33.177.16:27286 HASŁO: hs :D . Serwer bardzo fajny, miła atmosfera, mój nick: Misiek3D :szczerzy: .
Tylko Górnik!
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Moją ulubioną bronią w CS'ie jest SIG SG-552 COMMANDO. Fajnie się z niego strzela :D .
Tylko Górnik!
ODPOWIEDZ