Dwa Pomysły

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Dwa Pomysły

Post autor: Setman »

Po pierwsze chciałbym zaproponować edycję. jest to potrzebne element forum. Wchodząc na te forum pierwszy raz sie spotkałem z tym, iż nie ma edycji. Na 7 innych forach, których jestem uczestnikiem, są edycje i nie sprawiają nikomu kłopotu, natomiast pomagają.

Lucbach, mowiłeś, że kiedyś się toczyła dyskusja na temat edycji. Mogłbyś te posty wrzucic?

Druga rzecz to przypomnienie o forum, starym uzytkownikom, którzy kiedyś byli aktywni (nawet bardzo). Proponowałbym wysłanie do wszystkich użytkowników forum e-mail w którym była by zawarta infrmacja, że forum istniej etc.

:wink:
Obrazek
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Dwa Pomysły

Post autor: lucbach »

Setman pisze:Po pierwsze chciałbym zaproponować edycję. jest to potrzebne element forum.
Pisałem już post z odpowiedzią na taką propozycję, ale nie mogę go znaleźć, prawdopodobnie przepadł w związku z tym. Po krótce więc przypomnę: na tym forum często wywoływane są kłótnie, a użytkownicy nawzajem czepiają się słów, które napisali. W przypadku wprowadzenia edycji niektórzy z nich z pewnością będą zmieniać swoje posty, co doprowadzi do kolejnych kłótni związanych z wypieraniem się tego, czego rzekomo nie napisali (a w rzeczywistości napisali, a potem zmienili).Gdybym miał pewność, że to tylko przysłuży się do większej czytelności i wygodyużytkowników, bez wahania udostępnuiłbym tę opcję. Ale że nie mogę być pewien niczego, nawet tego, że posty off-topicowe mimo wielu obietnic już się nie pojawią w takiej ilości, to opcji "edytuj" na razie nie udostępnię. Moim zdaniem doprowadzioby to do zrujnowania tego forum. Rozumiem Setmanie, że w niektórych przypadkach brak tej opcji jest denerwujący, ale wolę zachować środki ostrożności, a jeśli ktoś coś powieli, to skasować to sam.

Mam radę: czytajcie swoje posty uważnie, zanim je wyślecie.
Druga rzecz to przypomnienie o forum, starym uzytkownikom, którzy kiedyś byli aktywni (nawet bardzo). Proponowałbym wysłanie do wszystkich użytkowników forum e-mail w którym była by zawarta infrmacja, że forum istniej etc.
:wink:
Zrobiłem to już dawno, po kilku dniach od startu tego forum. Kilku użytkowników powróciło (jak można wywnioskować po niektórych postach).
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Post autor: Setman »

wrócili, ale znowu zagineli, więc można znowu wysłać (chyba że to stanowi problem)

A moze tak na próbę wprowadzić edycję ?
Jesli bedzie jakaś kłótnia z tego powodu, to usuniesz ją.


Ps. co do błędów w moim poście, to się spieszyłem na autobus, który i tak mi uciekł i nie miałem czasu na podglądanie..

:wink:
Obrazek
Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

Ziwne... U mnie w skrzynce nie było żadnej takiej wiadomości... Dlatego odezwałem się chyba po paru dobrych miesiącach :!:
gg: 3151723
ODPOWIEDZ