Warcaft III Frozen Throne

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
radd91
Użytkownik Forum
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2007, 12:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: radd91 »

poco kupować można ściągnąć:P
radd91
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Jak ściągniesz nie możesz grać na Battlenet.
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

i tu sie kamyku mylisz z neta mozna sciagnac wszystko doslownie wszystko pozatym sam sciagnelem patcha . Pozatym te spolszczenie to tylko napisy ale co z tego taki klimat taka akcja ja juz jestem na misjach nieumarłych.
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Jako że dyskusja toczy się na temat mojej drugiej wielkiej miłości(pierwszą były Heroes 3;)) to nie mogę nie zabrać głosu. Co do tego że można ściągnąć - tak to prawda. Można ściągnąć całą grę chociażby z PeBa a i patch 1.21 również znajdzie się z instalką eurobattlenetu(jest to wykreowany serwer na którym nie jest sprawdzana oryginalność cd-keya). Ale muszę powiedzieć, że grając na ebnie nie odczuwa się tej satysfakcji. Nie ukrywam grałem na ebnie(z kumplem bo on nie miał oryginała - ale na tymże serwerze można się wielokrotnie nadziać na graczy, którzy oszukują wszelkie MH itp. Nie wiem co to za frajda wygrać tylko dzięki oszukiwaniu ale to już nie moja kwestia. Sam jestem posiadaczem pierwszej wersji Warcrafta 3 wraz dodatkiem(wtedy bodaj 130 zł) i muszę powiedzieć, że jest są jedne z najlepiej przeze mnie wydanych pieniędzy(poza HoMM3;)). Chciałbym jednocześnie tutaj nadmienić i niejako rozreklamować mapkę minimoda, czyli świetną grę dla wielu graczy. DOTA bo o niej mowa jest po prostu boska, wspaniała i w ogóle. Mimo że w wara nie grałem już może z pół roku to jestem gotów zainstalować go tylko dla DOTY;). Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Co chwila widzę te serwery o nazwie Dota, jednak do wszystkich hostów nie dociera wiadomość, że ktoś gra pierwszy raz, chce sobie tą mapkę ściągnąć i od razu wywalają z serwera ;P(mapa ściąga się w momencie wejścia gracza na serwer). Zachowanie ludzi na serwerach pozostawia wiele do życzenia, ale znajdą się i ludzie normalni :P.
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Kamyk jeśli chcesz mogę z Tobą potrenować. Ściągniemy sobie mapkę z botami i poćwiczymy. Najpierw może w teamie później przeciw sobie. Co fakt to fakt, że na BNie jak to oni nazywają nooby nie są mile widziane, ale gdy raz zobaczyłem sobie Repa z gry graczy PRO to sobie podpatrzyłem jedna z najprostrzych do opanowania taktyk. Gdy w pierwszych 2-3 min gry padła pierwsza wieża przeciwnicy zbeniali i wyszli z serwera. Nie ma to jak dzieci nowej epoki, które zawsze muszą wygrywać... A co do mojej propozycji to serio mówię. Możemy poćwiczyć - ja się chętnie rozerwę, a i myślę, że Tobie też przez te wakacje się rozrywka przyda;p.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

No, możemy Filusie tylko musiałbyś mi powiedzieć gdzie to ściągnąć. Jakby co to pisz na pw to się jakoś umówimy :).
Awatar użytkownika
DonKamillo
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 16 sty 2008, 19:54

Post autor: DonKamillo »

Jak będziecie chcieli to może sie do was przyłącze chłopaki :D
według mnie leprze od DOTY jest TROY albo LOTR można sie na tym rozerwać.

Kamyk kiedyś miałem taka stronę gdzie było można ściągnąć dosłownie wszystkie mapki tylko muszę sobie przypomnieć jaka to stronka :?
Jak znajdę to jak będziesz chciał to ci mogę te stronkę przesłać
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

DonKamillo pisze:Jak znajdę to jak będziesz chciał to ci mogę te stronkę przesłać
Byłoby fajnie :)
Jak będziecie chcieli to może sie do was przyłącze chłopaki
Ja nie mam nic przeciwko :)
według mnie leprze od DOTY jest TROY albo LOTR można sie na tym rozerwać.
O tak, te gry są zabójcze :D. Ja lubię jeszcze mapę Farmers vs Hunters. Bardzo przyjemnie gra się Farmerami ;).
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

DOTE z botami można ściągnąć stąd

DonKamillo myślę, że nie ma problemu;). Teraz pozostaje tylko kwestia dogadania się na termin. Wydaje mi się, że najoptymalniej byłoby grać(Póki co w DOTE 6.43b AI(jest do ściągnięcia w podanym linku)) przez Hamachi. A później przesiąść się(gdyby znalazła się osoba do pary;)) na najnowszą 6.53. Dlaczego tak? Chodzi o to, że do nowszych map nie ma napisanego skryptu dla botów, przez co gra w nieparzystą ilość graczy staje się bezcelowa.
ODPOWIEDZ