Ścieżka Dźwiękowa

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Jeśli chodzi o filmy podobają mi się ścieżki dźwiękowe z Piratów z Karaibów, Mortal Combat (choć samego filmu nie lubię), Shreka. Lubię też piosenkę One little slip braci Cugowskich z filmu Kurczak Mały.
Gry w których podobają mi się ścieżki dźwiękowe to Tropico, Jazz Jack Rabbit i oczywiście nasz ulubiony KAM. Niezła jest muzyczka Mario jak na tamte czasy.
Nie wiem czy w tym temacie można podawać piosenki z seriali ale jeśli tak to H2o wystarczy kropla, Na wspólnej, M jak miłość i na koniec serial animowany BEN 10.
PS: Khelbenowi na pewno podoba się ten temat bo wszyscy formułują długie ładne wypowiedzi.
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
sowa
Użytkownik Forum
Posty: 19
Rejestracja: 14 lip 2008, 10:55
Lokalizacja: Toruń

Post autor: sowa »

Mortal Combat
ooo tak zgodzę się... nawet teraz mam muzyczkę z MK na kompie.. czasami sobie posłucham :wink:


Co do swoich propozycji to jakoś nic mi do głowy nie przychodzi... hmmm... o np. z filmu Blade łowca wampirów... fajny soundtrack... polecam ^^
hmmm..... z filmu Replacement killers początkowy kawałek jest świetny... znam dużo fajnych piosenek z filmów bo dużo ich mam i oglądam więc coś z gier.... hmmm.... z tym będzie gorzej :p bo nie słucham muzy z gier... jak gram to włączam swoje mp3 :D no jedynie jak gram w GTA SA słucham radia Los Santos (stare kawałki hip hopowe... old school :D).
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Ja najbardziej lubie temat przewodni z Age of Empires 2 i z Morrowinda ;)
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Oj jak mogłem zapomnieć o muzyce z high schooll musical 1 i 2. Jest po prostu super!!!
Westess krutue szaleń
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Przechodzimy do bajek Disney'a? Proszę bardzo. Ja z kolei polecam ścieżkę dźwiękową z Broadway'eowskiej wersji Króla Lwa, który w tym roku obchodzi swoje sceniczne dziesięciolecie. Strona zrobiona w odpowiednim klimacie i na wysokim dość poziomie. W tle piosenka specjalnie nagrana na uczczenie kolejnych urodzin i fakty, że musical nie zszedł z list przebojów przez tyle lat. Dla zainteresowanych, odnośnik tutaj Można przesłuchać fragmentów utworów za darmo, a produkt kupić na przykład w amazonie.
Destrok
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2008, 12:04
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Destrok »

wedlug mnie najlepsza muzyka jest w diablo hellfire i panzer general II
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

W Diablo Hellfire dochodzą jakieś nowe utwory? Pierwsze słyszę.
Destrok
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2008, 12:04
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Destrok »

no dochodzą ale nie mogę tego udowodnic
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ostatnimi czasy zapoznałem się ze Ścieżką Dżwiękową z polskiego filmu Quo Vadis (zapewne kojarzycie tytuł) i jestem pod pozytywnym wrażeniem efektów pracy jakie wyszły z rąk pana Kaczmarskiego. Moim zdaniem można nazwać go bez najmnieszych problemów takim polskim Zimmerem, który potrafi oddać muzyczny klimat do filmu o dowolnym scenariuszu. Dysk pierwszy jest całkowicie poświęcony scenom w filmie i zawiera wszystkie motywy insturmentalne w nim występujące; drugi posiada cztery piosenki: dwie po polsku, dwie po polsku i włosku zainspirowane rzecz jasna filmem. Nie wszystkie tu jednak są autorstwa Kaczmarskiego - jedna (nie pamiętam jak inne) pochodzi z natchnionych głów Zbigniewa Książka (tekst), Piotra Rubika (muzyka) i pana Przemysława Brannego (tak ma na imię?), który zajął się śpiewem.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ścieżka Dźwiękowa

Post autor: Kheli »

Khel pisze:Zachwyciła Cię jakaś Ścieżka Dźwiękowa z filmu, lub gry? Masz swoje ulubione dzieła kompozytorów muzyki poważnej, lub bardziej rozrywkowej? Śmiało rekomendujcie swoich faworytów (jeżeli takowych macie) i wsławcie go wśród forumowej dziatwy.

Może ja zacznę. Co by tu dać na początek... na pewno nie obca wam gra Medal Za Honor: Podziemia (Medal Of Honor: Underground). Zapewne wielu z Was słyszało, widziało (okładkę), a jeszcze fajniej by było, gdyby ktoś osobiście kiedyś w grę tą pogrywał. A jeszcze fantastyczniej, gdyby ktoś kojarzył utwory z gry autorstwa Michaela Giacchino, które w razie co zamieszczam w odnośniku do Amazonu. Można posłuchać próbki każdego utworu. Polecam koniecznie numer trzynasty (Ostatnie Namaszczenie), choć w kawałku traci on niestety cały swój urok (w całości jest fantastyczny).

Kliknij tutaj...
ODPOWIEDZ