Forum o UFO

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Skąd się dowiedzieć o forum? Ze strony oczywiście! Zapomniałeś Lucbachu wspomnieć, że startujesz już z jakimś pokaźnym zapleczem, jakim jest dosyć bogata strona (także tworzona przez pewnych użytkowników), zaś forum jest jedynie jej uzupełnieniem, na którym toczą się przeróżne rozmowy na temat poświęcony KaM i tym podobnych. Powiadasz iż to wyłącznie zasługa użytkowników? Myślę, że tak, ale nie do końca. Czyż nie działa tutaj Khelbenowski skromny urok osobisty, przyciągający tłumy? Warto o tym pomyśleć. ;)
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Masz rację szczególnie z tą klatą i fioletowymi gaciami w avatarze :szczerzy:
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Mnie jedyne co się podaba na tym ufoki, to te panie co się tam
czasem pokazują a tak to niema tam po co zaglądać. :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BananowyJasio
Użytkownik Forum
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: BananowyJasio »

Osobiście UFO uważam za bzdurę.
Forum ma fajny layout, czego nie można powiedzieć o jego zawartości. Jak na razie mało tam dyskusji, zobaczymy co będzie potem :) Ponadto jeśli wstawiasz jakiś tekst, albo parafrazujesz artykuł - podaj źródło.
Zdjęcia kosmitów wyglądają co najmniej plastikowo.
Osobiście uważam, że czasem bardziej nieziemskie (choć często wybitnie makabryczne - ostrzegam!), a już na pewno częściej autentyczne wyniki uzyskuje się, jeśli wpisze się w wyszukiwarce hasła typu "zroślak", "depleted uranium", "chimera".
Młodszym jednak polecam tłumaczenie anomalii genowych poprzez UFO, bo szczegółowe przeglądanie przez nich niektórych galerii, wyjaśnień i opisów nie jest raczej dobrym pomysłem... :zraniony: :zraniony:
Awatar użytkownika
Ciężka Jazda
Użytkownik Forum
Posty: 312
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: Płock

Post autor: Ciężka Jazda »

Wybaczcie że odświeżam, ale co przeczytałem:
BananowyJasio pisze:Osobiście UFO uważam za bzdurę.
Forum ma fajny layout, czego nie można powiedzieć o jego zawartości. Jak na razie mało tam dyskusji, zobaczymy co będzie potem :) Ponadto jeśli wstawiasz jakiś tekst, albo parafrazujesz artykuł - podaj źródło.
Zdjęcia kosmitów wyglądają co najmniej plastikowo.
Osobiście uważam, że czasem bardziej nieziemskie (choć często wybitnie makabryczne - ostrzegam!), a już na pewno częściej autentyczne wyniki uzyskuje się, jeśli wpisze się w wyszukiwarce hasła typu "zroślak", "depleted uranium", "chimera".
Młodszym jednak polecam tłumaczenie anomalii genowych poprzez UFO, bo szczegółowe przeglądanie przez nich niektórych galerii, wyjaśnień i opisów nie jest raczej dobrym pomysłem... :zraniony: :zraniony:
właśnie e wypowiedz to bzdura. Ja jednak wierzę w UFO.
Bo jak wytłumaczycie:
1. http://pl.youtube.com/watch?v=FtKuBKIaVvs
2. http://pl.youtube.com/watch?v=up5jmbSjW ... re=related
lub choćby okolice Warszawy
3. http://pl.youtube.com/watch?v=ClDwMGva8Us

Takich filmów jest wiele, możecie sobie wpisać na Youtube Ufo w Polsce, to zobaczycie ... Jak choćby w Poznaniu, Warszawą, Kołobrzegiem itp. :/
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Pooglądaj sobie Discovery... tam jest mnóstwo filmów dokumentalnych o UFO... przekonałbyś się, że tego typu filmy to żaden dowód.
Awatar użytkownika
Ciężka Jazda
Użytkownik Forum
Posty: 312
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: Płock

Post autor: Ciężka Jazda »

Właśnie: 95% zjawisk jest wyjaśnione, a 5% nie ... ?
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Na przykład jakich?
Awatar użytkownika
Ciężka Jazda
Użytkownik Forum
Posty: 312
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: Płock

Post autor: Ciężka Jazda »

Nie wiem jak ci to wytlumaczyć. Obejżyj sobie dwa odcinki Pytanie na śniadanie. Tam jest wywiad i takie tam.
http://www.youtube.com/watch?v=FIfeunXO ... re=related
Awatar użytkownika
BananowyJasio
Użytkownik Forum
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: BananowyJasio »

Ciężka Jazda pisze:Wybaczcie że odświeżam, ale co przeczytałem:
BananowyJasio pisze:Osobiście UFO uważam za bzdurę.
Forum ma fajny layout, czego nie można powiedzieć o jego zawartości. Jak na razie mało tam dyskusji, zobaczymy co będzie potem :) Ponadto jeśli wstawiasz jakiś tekst, albo parafrazujesz artykuł - podaj źródło.
Zdjęcia kosmitów wyglądają co najmniej plastikowo.
Osobiście uważam, że czasem bardziej nieziemskie (choć często wybitnie makabryczne - ostrzegam!), a już na pewno częściej autentyczne wyniki uzyskuje się, jeśli wpisze się w wyszukiwarce hasła typu "zroślak", "depleted uranium", "chimera".
Młodszym jednak polecam tłumaczenie anomalii genowych poprzez UFO, bo szczegółowe przeglądanie przez nich niektórych galerii, wyjaśnień i opisów nie jest raczej dobrym pomysłem... :zraniony: :zraniony:
właśnie e wypowiedz to bzdura. Ja jednak wierzę w UFO.
Bo jak wytłumaczycie:
1. http://pl.youtube.com/watch?v=FtKuBKIaVvs
2. http://pl.youtube.com/watch?v=up5jmbSjW ... re=related
lub choćby okolice Warszawy
3. http://pl.youtube.com/watch?v=ClDwMGva8Us

Takich filmów jest wiele, możecie sobie wpisać na Youtube Ufo w Polsce, to zobaczycie ... Jak choćby w Poznaniu, Warszawą, Kołobrzegiem itp. :/
Nie wiem, na jakiej podstawie twierdzisz, że opowiadam bzdury. Pociski uranowe, Czarnobyl, defekty i krzyżówki genetyczne są faktem. Tak samo, jak ich efekty. Gdybyś był w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie mógłbyś nie tylko zrobić zdjęcia i filmy, ale także dotknąć tego czegoś. Tym co się dzieje z takimi tworami zajmują się nierzadko największe autorytety z zakresu genetyki, biologii i medycyny.

Wobec UFO jestem sceptyczny z dwóch powodów - po pierwsze dlatego, że obecnie film, albo zdjęcie bardzo łatwo sfabrykować, nie mówiąc już o wątpliwej wiarygodności "naocznych świadków". Dlatego też nie przekonują mnie Twoje argumenty. Chcesz wierzyć w UFO - proszę bardzo, niech Ci ziemia lekką będzie ;)
Niektóre argumenty, jak na przykład kręgi w Himalajach (komu chciałoby się wygniatać na kilometrowych wysokościach śnieg), Twarz z Marsa albo sygnały radiowe docierające z miejsc, gdzie nie ma mogących je emitować gwiazd lub mgławic wydają mi się bardziej wiarygodne i naprawdę trudne do podważenia, szczególnie jeśli źródłem tych ostatnich jest NASA.

Ja mimo wszystko jestem wielkim sceptykiem. Gdy widzę jak skomplikowanie działają geny, i metabolizm - ot choćby bakteryjny, bo to przecież one były pierwsze -, o białkach nie wspominając nie wierzę, że coś takiego jak znane nam życie miało szansę powstać jeszcze gdzieś indziej.
ODPOWIEDZ