KONKURSY

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Na konkurs ten wpadłem ja i jeśli kroś, będzie chciał w nim uczestniczyć, niech mi wyśle swojego save'a - NIE SCREENA! Mam nadzieję, że po konkursie, o ile ten się wogóle powiedzie - będzie można pobrać z tej strony najciekawsze sawe'y... oczywiście to zależy od Lucbacha :mrgreen:
oczywiście w konkursie tym uwzględniamy też szybką gospodarkę i dobrą obronę... :wink:
Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

A propo. ten dział nie do tyczy tylko konkursu kiełbasianego, wkońcu nazywa się KONKURSY. Co do wyniku, wysłał tylko Mullen, ale dał jakiegoś wadliwego linka

Cyżbym nie wspomniał, że w moim konkursie można używać kilku spichrzy ??

A Poza tym, mówiłem (na poprzednim forum), że są jakieś limity w spichrzu, ale nikt mi nie wierzył...
gg: 3151723
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

CO !?!?!?!?!?!?!? Ja przecież też wysyłąłem :zamurowany:
Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

Prawda -tylko że program zaliczył mi to do wiadomości śmieci :? - nagroda już wysłana
gg: 3151723
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

What!!!!!????? Wiesz... ale to jest niesprawiedliwe... w żadnym konkursie tak nie winno być.... :coongada:: :glupek: :zamurowany: :zamurowany: :zamurowany: :zamurowany: :zamurowany: :zamurowany: :zamurowany:
Awatar użytkownika
mar244
Użytkownik Forum
Posty: 360
Rejestracja: 01 paź 2005, 08:56
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mar244 »

Adm pisze:A propo. ten dział nie do tyczy tylko konkursu kiełbasianego, wkońcu nazywa się KONKURSY. Co do wyniku, wysłał tylko Mullen, ale dał jakiegoś wadliwego linka

Cyżbym nie wspomniał, że w moim konkursie można używać kilku spichrzy ??

A Poza tym, mówiłem (na poprzednim forum), że są jakieś limity w spichrzu, ale nikt mi nie wierzył...
jakie limity :niedowiarek: :niedowiarek: :niedowiarek: :niedowiarek: :niedowiarek: :niedowiarek: :niedowiarek:
Obrazek
Awatar użytkownika
mar244
Użytkownik Forum
Posty: 360
Rejestracja: 01 paź 2005, 08:56
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mar244 »

Tutaj wklejamy screnny lub savy swojego miasta

Oo obiecany od dawna pan mjego mista :szczerzy:

zdjecie tu cz1
zdjecie tu cz2
zdjecie tu cz3
zdjecie tu cz4
zdjecie tu cz5

Jak kto woli save mojego miasta ostrzegam nie mam wojska tylko małe szczątki :szczerzy:

Muj save tutaj

Save uploaudują sie 1 minutke

Przepraszam za znaczki na rysunku sa one wynikiem skonczenia sie licencji na program :smutny:

:arrow: Czekam na sgłoszenia innych. Oto program ktory pomoze ci robic wspaniale screnny

Hyper Snap PL

:arrow: Strona na której możesz z uploadować save
Tutaj Link ze stronki przesyłasz mnie.
:arrow: Jak kto woli morze przez gg 1732312
lub e-mail mar244@interia.pl

Zapraszam do robienia scrennow i savów wsród graczy zostana rozlosowana :arrow: Nagroda glowna Program Alcochol 120% z kodem seryjnym
:arrow: Nagroda pocieszenia dla przegranych kod seryjny do kaspeskiego wraz z programem
:arrow: Nagroda za wziecie udzialu program bearshare
:arrow: Nagroda dla top 10 planow gra Bridge It


Zachceam do wziecia udzialu poniewaz kod kosztuje ponad 120zł !! a sam alcochol jakies 200zł a gra 60zł :D oczywiśćie zostanie to przesłane pocztą elektroniczna wiec jest oco grac Programy sa orginalne sam je kupowalem !!

Zapraszam !! 8)

Zachcecam jeszcze raz :!: :!: :!:

Na prośbe "Adm " Konkurs przeniosłem do tego tematu z poprawkami !! :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
mar244
Użytkownik Forum
Posty: 360
Rejestracja: 01 paź 2005, 08:56
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mar244 »

Prosze nie upladowac przez ten program ja nie moge otwierac tych plikow poniewaz pobyt na tej stronce wynosi 30 dni :smutny: :smutny: wiec przez e-maila i gg PRZEPRASZAM ZA BŁEDY
Obrazek
Awatar użytkownika
mar244
Użytkownik Forum
Posty: 360
Rejestracja: 01 paź 2005, 08:56
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mar244 »

Prosze nie upladowac przez ten program ja nie moge otwierac tych plikow poniewaz pobyt na tej stronce wynosi 30 dni :smutny: :smutny: wiec przez e-maila i gg PRZEPRASZAM ZA BŁEDY
Obrazek
Łukasz_
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2005, 19:31

Post autor: Łukasz_ »


GRATULACJE DLA MULLENA ZA ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE KIEŁBASIANYM :D 8) :!: :!: :!: :usmiech: :szczerzy:
ODPOWIEDZ