Mini gra Demo

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
wisnia_pc
Użytkownik Forum
Posty: 99
Rejestracja: 08 sty 2008, 13:24

Post autor: wisnia_pc »

Grę tworze w TGF 1.6 + pluginy. I nie jest prawdą , że gra powstaje w 5 min będzie pełna wersja wtedy ocenicie. Najtrudniej jest wymyślać poziomy, żeby każdy się od siebie różnił, a tym samym żeby opowiadał spójna historie gry. W programie robiłem kiedyś inne gry programy itp. Było to jakieś 4 lata temu program mam opanowany do perfekcji. W tym programie można robić takie rzeczy , że nawet twórcom się nie śniło . Na razie praca stoi w miejscu bo kończę stronę internetowa, ale myślę że w tym tygodniu prace zostaną wznowione. Dla oczekujących na grę zdradzę tylko, że jest planowane 10 no może 15 poziomów, które będą się od siebie różni pod względem zadań jak i trudności.

Pozdrawiam wszystkich i proszę uzbroić się w cierpliwość
Pablo1517
Użytkownik Forum
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2007, 22:25

Post autor: Pablo1517 »

Po pierwsze, ja nie mówię, że ty to "demo" robiłeś 5 - 10 min, ja mówię, że mnie by to ok. tyle zajęło. Po drugie, w TGFie idzie robić różne rzeczy, ale twórcy doskonale wiedzieli co robią. Dla początkujących TGF jest ok, takie kliki i wstawianie eventów z kropeczkami :P. No i po 3, ja polecam Game Maker gdyż ma wbudowany język skryptowy, i jeśli chcecie zrobić bardziej rozbudowaną grę, to bez takiego języka, będzie ciężko.

Powodzenia przy mini-grze.
Pablo1517
Użytkownik Forum
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2007, 22:25

Post autor: Pablo1517 »

No niestety :P. Kto kiedykolwiek widział języki skryptowe po polsku xD
Pablo1517
Użytkownik Forum
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2007, 22:25

Post autor: Pablo1517 »

Pablo1517 pisze:No niestety :P.
:P ... Ale spolszczoną wersję całej dokumentacji znajdziesz na www.gmclan.org ;)
ODPOWIEDZ