Chamsto w szkołach

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LukY
Użytkownik Forum
Posty: 136
Rejestracja: 21 paź 2007, 23:29
Lokalizacja: Pasłęk - stolica sera :P

Post autor: LukY »

No ale double posta nie musiałeś robić ;)

Jak sie czyta te wszystkie opowiadania to aż się ciesze że już skończyłem podstawówkę i gimnazjum ^^ Rzucanie kibelkiem to już lekka przesada była :coongada::
A wyrwane drzwi chyba w każdej szkole były ;P U mnie też były, ale potem je założyli z woźnym (za kare) po czym zrobili w nich sporą dziurę bo jeden z kolesi ze złości kopną je, no i musieli wtedy odkupywać drzwi.

Przypomniało mi cię coś jeszcze, kiedyś jeden kolega zalazł mi i kolegom za skórę więc postanowiliśmy go natrzeć śniegiem, otworzyliśmy okno 2 go złapało i chcieliśmy wsadzić mu morde w śnieg który na parapecie leżał, jednak się nam wyślizgnął i wypadł przez okno (szczęście że było na parterze i było pełno śniegu) a mi tylko został jego but w ręce, gdy chciał wejść do szkoły odstał niesamowity opiernicz od woźnej (od tej samej której zrobiłem HS'a) i wygrał wizytę u dyrektorki za to że wyszedł przez okno. Nie zakablował nas, a my już daliśmy mu spokój ;P
At the end of the world
Or the last thing I see
You are never coming home
Never coming home
Awatar użytkownika
Panko
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 16 gru 2007, 00:11

Post autor: Panko »

LukY pisze:No ale double posta nie musiałeś robić ;)
Ja go nie zrobiłem, ktoś napisał posta ja odpowiedziałem.
Co do tego kolesia... :szczerzy:
Opiernicz dostał, że wychodzi :mrgreen: :lol: hahaha
Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Post autor: Durendal »

Panko pisze:Moi koledzy ze szkoły weszli na przerwie do klasy jak nikogo nie było i zrobili ,,piramidkę'' :D To jest z 2m rzucali ławki i krzesła na kupe :D Oczywiście wszystko nagrali telefonem i wrzucili na YouTube :D Ale jazda na apelu była :mrgreen:
Oj, w mojej szkole to też bardzo popularne. Zawsze jak mamy zastępstwo w bibliotece jesteśmy sami w osobnej sali. Wtedy wszystkie krzesła i ławki na kupę. Ale nie tylko w bibliotece :)

Ostatnio popularne jest wrzucanie do szatni na włefie petard
www.fotka_profil_Arek.bo.pl moje zdięcie, zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
Teilo
Użytkownik Forum
Posty: 369
Rejestracja: 18 lis 2007, 14:42
Lokalizacja: Grodu Weilcheilm

Post autor: Teilo »

Mimo iż mam tylko 12 lat, to czasem jestem po prostu wredny. Więc pokłóciłem się z takim głupkiem i nasypałem mu soli do gaci na W-F-ie. Jak kogoś nie lubicie to mu podrzucie taką świnie. :wink:
Ostatnio zmieniony 19 gru 2007, 11:22 przez Teilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

No ja nie wiem, już wolałbym się po prostu bić niż komuś nasypać soli do gaci.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Duch pisze:No ja nie wiem, już wolałbym się po prostu bić niż komuś nasypać soli do gaci.
Nie jesteś jedyny :wink: Ja takich rzeczy nie robie, to dla mnie dziecinne i głupie.
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Teilo rządzisz!! hah :D :D :D lol.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
LukY
Użytkownik Forum
Posty: 136
Rejestracja: 21 paź 2007, 23:29
Lokalizacja: Pasłęk - stolica sera :P

Post autor: LukY »

Hehe sól w gacie... ciekawy pomysł, my zrobiliśmy inaczej.
Koleś w plecaku zawsze nosił butelke z soczkiem na WF, więc wlaliśmy mu tam trochę (no może więcej niż troche ;)) środka na przeczyszczenie, po WFach uciekł ze szkoły :szczerzy:
At the end of the world
Or the last thing I see
You are never coming home
Never coming home
Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Post autor: Durendal »

Dzisiaj miałbyś sprawdzian z fizyki, który byłbardzo trudny z czego słyszeliśmy. Dokonaliśmy klasą niemożliwego, po raz pierwszy w historii udało nam się całą klasą pójść na wagary, z pomysłem najpierw wyszły dziewczyny, było ciężko ale się udało. Wszyscy nauczyciele o tym wiedzą. Myśleliśmy że wychowawczyni się na nas nieźle podrze, ale powiedziała tylko "wybraliście zły sposób"
www.fotka_profil_Arek.bo.pl moje zdięcie, zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
Teilo
Użytkownik Forum
Posty: 369
Rejestracja: 18 lis 2007, 14:42
Lokalizacja: Grodu Weilcheilm

Post autor: Teilo »

To fajną macie wychowawczynią. U nas to byśmy pogłuchli, tak tak by się na nas wydzierała. I jeszcze oczywiście obdzwoni naszych rodziców.
Teilo rządzisz!! hah Bardzo wesoły Bardzo wesoły Bardzo wesoły lol.
Dziękuję

Nie jesteś jedyny Mruga oczkiem Ja takich rzeczy nie robie, to dla mnie dziecinne i głupie.
.Ale i wredne. Jak mu to zrobiłem to zaraz się odczepił. :lol: :cyklop:
Obrazek
ODPOWIEDZ