Problem

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Problem

Post autor: Setman »

Raczej watpie czy ktoś ogarnie moj problem, no ale cóż napisze.

Po prawie rocznej przerwie chcialem zagrać przez sieć w K&M. Włączam gre probuje utworzyc siec i aplikacja zacina sie wraz z calym windowsem. Robi mi sie tak w kazdej wersji: TPR,TSK (nawet w angielskiej wersji TSK). Wczesniej przez internet gralem na starym komputerze, lecz niestety juz go nie mam. Probowalem uruchamiac we wszystkich trybach zgodnosci, zmienic kolory w windowsie, zmienic sterownik do karty graficznej i nic. Jedna wielka klapa. Opisuje ten problem, choc nie wierze że ktoś jest mi w stanie pomoc, ale jesli ktos bedzie mial ten sam problem i jakos go rozwiaze to moze napisze.
Obrazek
Awatar użytkownika
tigikamil
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 23 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tigikamil »

A może zmieniiłeś system operacyjny? I może jeszcze na 64-bitowy? Lub być może masz za nowe stery do karty graficznej. (Ja np. jak zainstaluje sobie najnowsze, to przy włączeniu jakiegokolwiek filmu zwiesza mi się cały komp). Oczywiście są to tylko gdybania bo na szczęście problem ten u mnie nie występuje (Jakby co to cały czas jadę na WXP SP1)
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Post autor: Setman »

Nie, nie. Mam XP, ale chyba domyslam sie przyczyny...

Zainstalowalem SP2 zeby zaintalowac Adobe Premiere i pozniej odinstalowalem SP2 i to moze byc przyczyna.

Jutro robie format i ogarne czy to było to :)
Obrazek
ODPOWIEDZ