Niepoprawione bugi w grze

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mati_91
Użytkownik Forum
Posty: 55
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:30
Lokalizacja: Lipsk

Niepoprawione bugi w grze

Post autor: Mati_91 »

Kod: Zaznacz cały

// temat przeniesiony tu w oderwaniu od trzonu. To jest pierwsza wiadomość
"Wariować"-chodzi mo oto ze po jakimś czasie gry np rekrut nie idzie do warowni a w strone obozu wrogow gdzie zostaje zabity.Sprubóje z tym patchem ale z tym 95 bedzie gorzej bo nie jestem dobry w takich sprawach
FORZA JUVE!
Phomerus
Użytkownik Forum
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2005, 00:10
Lokalizacja: Zewsząd
Kontakt:

Post autor: Phomerus »

hehe... to jeszcze nic... do mojego spichlerza pomocnik wroga kiedys wniosl sztuke metalu... moi pomocnicy tez probowali pomoc przeciwnikomi ale napotykali wrogich zolnierzy :/
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Kiedy spotkał mnie identyczny problem jak Matiego_91, mimo że miałem wgranego patcha(!) Service Release 2, postanowiłem napisać do Knighta. Odpowiedział mi, że to błędy zagnieżdżone głeboko w grze. Ten problem można by usunąć tylko ingerując w kod źródłowy. Tego nie mamy i pewnie nie będziemy mieć.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Jeszcze dawno przed ukazaniem się TPR wiedziałem o tych błędach. Pochodzą one z TSK. Niestety z naszej macierzystej gry. Lucbach ma rację. Jeżeli sami twórcy tego nie naprawią, to nikt tego nie zrobi.

A na marginesie: ja miałem śmieszniejsze błędy. Pomocnicy nosili kamienie i deski na budowę w nieskończonosc! Kładli, a to co położyli - znikało. Innym razem pola uprawne były tylko ogrodzone kamyczkami, bez przorania, a zboże i tak rosło. Z kolei to, że rekruci stali obok warowni, albo szli 'gęsiego' do wroga, to już mnie nie dziwiło. Pewnego razu gra się posunęła za daleko i postanowiłem przeinstalować ją. Niestety - bez rezultatu :( Lecz kiedy zmieniłem system na XP, wszystko wróciło do normy. Teraz cieszę się zmianami, jakie wprowadził patch :szczerzy: .
Mati_91
Użytkownik Forum
Posty: 55
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:30
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: Mati_91 »

niezgadniecie co mi sie wczoraj przydażyło,buahahaha rekruci nie wchodzili do warowni tylko zamieniali sie co jakis czas w latające kulki i chodzili pi pustym terenie
FORZA JUVE!
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Latające kulki?! Pusty teren?! Mati, nie masz gorączki? A może grzybki jadłeś? :lol:

Niesamowite, następnym razem zrób skrina. Chcę to zobaczyć! Ale hardkor :usmiech:
Mati_91
Użytkownik Forum
Posty: 55
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:30
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: Mati_91 »

teraz dosc ze save'uje i rekruci wchodza do warowni, po pustym terenie chodzilo mi o to, ze byla tam osada i juz ja zniszczylem :P :P ,jak znajde jakis program do robienia zdjec i bede smieszna sytuacja to cykne fotke
FORZA JUVE!
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Mati_91 pisze:niezgadniecie co mi sie wczoraj przydażyło,buahahaha rekruci nie wchodzili do warowni tylko zamieniali sie co jakis czas w latające kulki i chodzili pi pustym terenie
A myślałem, że będę pierwszy :smiesne: Mam identyczny błąd! Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że żaden bug mnie już nie zdziwi. Rekrut idzie sobie, zamiast do mojej warowni, to do obozu wroga i po drodze zamienia się na krótki czas w turlający się kamień. Wygląda to komicznie, kiedy nad kamieniem pojawi się chmurka z informacją, że chce iść do warowni :mrgreen: .
Zastanawiam się, czy to nie jakiś nowy błąd. Wcześniej chyba tego nie było...?

PS. W której misji to masz, Mati_91? Ja mam w 20. TSK.
PS 2. Może wrzucę save na server (SR2) i sprawdzicie, czy u Was też pojawi się ten błąd?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Jestem za.
Już nie mogę się doczekać :smiesne: kulki chcą do warowni :lol:
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

lucbach pisze:Rekrut idzie sobie, zamiast do mojej warowni, to do obozu wroga i po drodze zamienia się na krótki czas w turlający się kamień.
Zapomniałem dodać, że czasem też po prostu znika.
lucbach pisze:PS. W której misji to masz, Mati_91? Ja mam w 20. TSK.
Mała pomyłka. To jest misja dla jednego gracza - "w Królestwie Ciemności". Save (wersja z SR2) wrzuciłem na nasz serwer. Jest do pobrania tutaj.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ