Zapis powtórek

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Vidin
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2014, 10:06

Zapis powtórek

Post autor: Vidin »

Witam w jakim folderze zapisywane są powtórki w najnowszej wersji KaM Remake r5503 ?? Czy jest możliwość ustawienia by powtórki nie nadpisywały się na jeden autosave tylko dalej ?? Proszę o pomoc
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tiank »

Powtórki są zapisywane w folderze Saves dla gier Single Player lub Saves MP, jeżeli chodzi o gry sieciowe. W trakcie gry możesz w dowolnym momencie dokonać zapisu o dowolnej nazwie (domyślnie jest to nazwa danej mapy) i oglądać powtórkę do momentu zapisu.

Myślę, że odpowiedziałem też na Twoje drugie pytanie, jeżeli chcesz mieć kilka różnych powtórek, po prostu zapisuj grę sam nadając odpowiednią nazwę.

Pozdrawiam :)
Vidin
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2014, 10:06

Post autor: Vidin »

Niestety ale takich folderów nie mam w plikach gry
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tiank »

Chodziło mi o foldery znajdujące się w folderze z grą, a nie w w samej grze (uruchomionej). Główny folder z grą powinien być domyślnie zapisany jako KaM Remake r5503, tam też znajdziesz wspomniane przeze mnie foldery Saves i SavesMP.
Vidin
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2014, 10:06

Post autor: Vidin »

Właśnie chodzi mi oto samo ale w dalszym ciągu powtarzam że nie ma tych folderów w folderze z grą. Folder z grą ma domyślną nazwę KaM Remake bez revisionu. Jako dowód mogę wysłać print screen

PS: Grę pobierałem z tej strony http://www.kamremake.com/pl/download/
z serwerów Holandii. Dodam że aktualizacje również
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Windows 7/8 i standardowa lokalizacja?
Zobacz w C:\Users\[użytkownik]\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\KaM Remake
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Vidin
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2014, 10:06

Post autor: Vidin »

Problem rozwiązany wystarczyło przeinstalować grę na nowo bez aktualizacji oraz stworzyć w niej folder SavesMP
ODPOWIEDZ