Gra sieciowa - synchronizacja

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
Katraz
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2013, 11:41

Gra sieciowa - synchronizacja

Post autor: Katraz »

Witam. W przeciągu 2 lat grałem w KM TPR z dziewczyną. Graliśmy przez Hamachi(LAN), wersja 1.58 SR2. Chciałem z powrotem pograć sobie tylko jest jeden problem. Gdy grałem synchronizacja była całkowicie do bani. Gdy ja miałem zbudowaną jakąś tam kopalnie, to gracz widział tylko jej szkielet(gdy ją postawiłem i przestała być budowana). Również dotyczy to walki gdyż oboje na wzajem niszczyliśmy sobie wioski i nikt o Tym nie wiedział bo nie było tego widać(każdy widział co innego). Czy to jest jakiś bug? Na się to naprawić? Chce pograć znowu ale jeśli znowu ma być zrypana synchronizacja to może odpuszczę. Gra oczywiście ściągnięta z neta, kiedyś miałem gdzieś płytę z PLAYa gdzie był tam KM TPR, ale to już chyba nie ta era żeby trzymać gry na płytach.
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Ty chyba nie wiesz. kamremake.com - miłej zabawy przez neta, bez bugów, problemów z synchronizacją itp. Remake wymaga zainstalowanego TPR na dysku.
Zablokowany