Misja 16 w TSK wyłączanie gry

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
fidel
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2011, 11:24

Misja 16 w TSK wyłączanie gry

Post autor: fidel »

Witam, mam problem - na jednym komputerze mam zainstalowany WIN 98SE (specjalnie dla KiM TSK ) i WIN XP SP3. TSK zainstalowałem na uruchomiony WIN 98, po wczytaniu stanu gry w misji 16 i zbliżeniu kursora do brzegu ekranu wyrzuca mi ja do WIN 98. Misję mam już praktycznie na ukończeniu, wszyscy wrogowie nie żyją, pozostały tylko nieliczne budynki wroga. czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i jak go rozwiązać ?
W poprzednich misjach wszystko działało bez zarzutu, fakt, że stany gry miałem zapisane i zarchiwizowane przypadkowo przed około 6 lat.
Awatar użytkownika
radziu177
Użytkownik Forum
Posty: 62
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:18
Kontakt:

Post autor: radziu177 »

Ma się rozumieć, że Service Release 2/3 zainstalowane? Jeśli nie, koniecznie zainstaluj.
fidel
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2011, 11:24

Post autor: fidel »

Nie mam zainstalowanego dodatku bo grę uruchamiam w systemie WIN 98 a nie w WIN XP . W WIN 98 powinna przecież pracować bez żadnych problemów. Może moja gra ma akurat w tej misji jakiś problem, instalkę mam oryginalną z Komputer Świat. Może w takim razie ktoś ma zapisany początkowy stan gry z misji 17, bo misję 16 mam w praktyce wygraną. Wszyscy wrogowie wybici i zostały po nich tylko budynki. Pozdrawiam wszystkich.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Skoro misja jest już praktycznie wygrana, łatwiej będzie użyć kodu:
http://www.knights.sztab.com/kody.html
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
ODPOWIEDZ