Sieci hamachi

Tutaj porozmawiasz o grze sieciowej i umówisz się na rozgrywkę z innymi Fanami.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ha, dlaczego ja? Wszystkie osoby, które mnie nie lubią (wliczamy Ducha, Lorysa i Wubka/Warlike'a) nie przyłączą się, jakbym zrobił coś takiego. Po drugie (zakładając, że tamto było "po pierwsze") nie używam hamachi, nie zakładam niczego i nie dołączam się na nim nigdzie. Jeżeli chcecie, by zrobił to ktoś popularny, zgłoście się do Mrocznego Pana, bądź Lucbacha.
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Ha, dlaczego ja? Wszystkie osoby, które mnie nie lubią (wliczamy Ducha, Lorysa i Wubka/Warlike'a)
Ciekawie to napisałeś. Kierując swoją odpowiedź nie tylko do wszystkich, ale też do Lorysa, powinieneś napisać: 'wliczając ciebie'. Dziwnie to wyszło.

Lorys, sam możesz założyć. Mi to tam leży kto założy i tak nie gram, a jakbym chciał zagrać to nie ma dla mnie znaczenia czyja będzie sieć (może należeć nawet do rybaka).
Obrazek
Pablo1517
Użytkownik Forum
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2007, 22:25

Post autor: Pablo1517 »

ale problemy... obojętne jest to kto założy, bylebyście dołączali i tyle.
Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Post autor: Durendal »

Ja raczej nie, tą sieć musi zrobić ktoś ważny, i ten ktoś musi to jakoś łatwo rozgłosić, ten ktoś powinien zrobić jeszcze nowy temat a ten usunąć i napisać by wszyscy tam dołączali i ten ktoś to chyba Lucbach :)
www.fotka_profil_Arek.bo.pl moje zdięcie, zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
Zamir
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2007, 20:39

Post autor: Zamir »

Siemanko. Ja jestem tutaj nowy i przeglądam to forum. Ja nie wiem jaki w sumie macie problem z hamachi. Przecież to nieważne kto zakłada, tylko żeby było. Jak chcecie to nawet ja nowy moge założyć sieć... niewidze problemu.

A a propo wcześniejszej odpowiedzi któregoś z urzytkowników: Bzdurą jest że neostrada nie może przez hamaka grać w gry. Sam mam neo i przez hamachi gram we wszystkie gry jakie mam na kompie typu: fify, C&C Generals... i wiele innych.
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Ale w Kamie, jak masz neostrade i założysz gre na hamachi, to inni nie będą widzieć Twojej gry :roll:
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Właśnie, gdzieś o tym pisałem. Masz neo, nie ma twojej gry dla innych, masz co innego, grasz jak chcesz poprzez swój serwer lub dołączenie.
Awatar użytkownika
Zamir
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2007, 20:39

Post autor: Zamir »

hmmm, a to nie wiedziałem ;) To co robimy ten jeden server dla wszystkich forumowiczów?
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Jest juz dobra siec hamachi, zalozyl ja Daniel_15. Nazwywa sie KaM_TPR_TSK, a haslo to 123456789
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Zamir
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2007, 20:39

Post autor: Zamir »

ok dzięki. Juz jestem dołączony ;)
ODPOWIEDZ