K&M - TPR \ Pojedyńcza Misja - 52 \

Tutaj porozmawiasz o grze sieciowej i umówisz się na rozgrywkę z innymi Fanami.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zen
Użytkownik Forum
Posty: 75
Rejestracja: 12 wrz 2006, 00:12
Lokalizacja: Płock

K&M - TPR \ Pojedyńcza Misja - 52 \

Post autor: zen »

Witam
Wybaczcie Rekrutowi , że ma śmiałość zapytać innych dostojnych Rycerzy czy istnieje sposób na przejście pojedynczej misji nr 52 wTPR. Nijak nie mogę ich pokonać,udaje się mi jedynie pokonać tych z prawej ,dolnej części mapy. Pozostałe 4 plemiona , nie dają mi czasu na odbudowanie wojska i katapult, co trochę stanę na" nogi " zaraz całe chmary atakują moje wojsko w tym czasie jeszcze liczebnie słabe. I w dalszej kolejności wybijają pomocników i budowniczych, nie dając mi żadnych szans na odbudowę sił. Dla ciekawości podaje że mam bardzo ciasno opasane moje granice Państwa Wieżami , są skuteczne na pojedyńcze ataki wroga , ale nie na zmasowany atak całych hord, wszelkiej maści wojska. Z pokorą godną Rekruta i mieczem na szyji oczekuję rady jakiej strategii użyć, bo WRÓG nie daje mi czasu i wyboru ???
:(
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2006, 23:31 przez zen, łącznie zmieniany 3 razy.
zen
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

z chęcią się rozpiszę mości Rekrucie, gdy to raczysz opisać mi jakże misja ta wygląda, gdyż na obecny moment nie wiele mi mówi "misja52".
pozdrawiam

(chord - hord) ^^
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2006, 13:51 przez Kheli, łącznie zmieniany 1 raz.
007Agentos
Użytkownik Forum
Posty: 88
Rejestracja: 05 mar 2006, 12:22
Lokalizacja: 100LICA

Post autor: 007Agentos »

Heyah!! W kampanii TPR nie ma czegos takiego jak misja 52.... Wnioskuje wiec ze chodzi tobie o pojedynczy scenariusz na mapie "Snieg i piach". Nie wiem za bardzo gdzie ty tu widzisz trudnosc...... Ja te wszystki misje poprzechodzilem w maks 3 h. Z twojego opisu wynika ze ta twoja gra trwa znacznie wiecej niz 3 h ...... Uwazam wiec ze : Nie potrafisz w to grac skoro masz problem z misja tego typu a twoj rozbudowa jest kompletnie do niczego (zaloze sie ze grasz na przyspieszeniu) Moja rada jest nastepujaca : Naucz sie grac albo daj sobie spokoj z ta gra.... REKRUCIE ODMASZEROWAĆ!!!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Uuu... jakież to brutalne... chciałbym coś na to odpowiezdzieć w obronie... ale rozmyśliłem się...
Awatar użytkownika
zen
Użytkownik Forum
Posty: 75
Rejestracja: 12 wrz 2006, 00:12
Lokalizacja: Płock

Post autor: zen »

Tak chodzi o pojedyńcza misję - 52 . scenarjusz - Śnieg i piach . Uf jakiż to ciężki los początkującego rekruta. Nie ma to jak urodzić się w kołysce z mieczem i od razu umieć wygrywać w TPR itp. No cóż podobno trening czyni mistrza. Czyli nie mam co się oglądać na jakąś życzliwą podpowiedź. Moje nieszczęście że stałem się niewolnikiem tej GIERKI , i trudno mi będzie dać sobie spokój z nią , jak mi tu podpowiedziano.
Z pozdrowieniami.
zen
( To było moje pierwsze strategiczne podejście w/w misji ,bedę próbował innych taktyk.)
PS. mam nadzieję że wszystkich nowych rekrutów,RYCERZE przyjaźniej potraktują?
:smutny:
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2006, 00:21 przez zen, łącznie zmieniany 1 raz.
zen
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

i widzisz Agentosie, co żeś narobił? obraziłeś pożądnego gracza, jeśli zniechęci to go i przestanie przyłązić na forum, możesz się spodziewać dziesięciu katapult na swojej ulicy...
Zen'ie jasne, że Ci pomogę. W wolnej chwili się rozpiszę i poinstruktuję co masz robić. Wiesz ile ja przechodziłem 1 misję TSK? xD (lol)
Nie ma się co poddawać, każdy może w jakimś momencie utknąć, tedy winno się pomóc dzielnemu Rekrutowi w potrzebie...
W przeciwieństwie do Ciebie Agentosie, ja staram się miło witać nowoprzybyłych, czy przechodzą misje godzinami, czy minutami. Zawsze znajdę czas, by pomóc takiemu graczowi...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zen
Użytkownik Forum
Posty: 75
Rejestracja: 12 wrz 2006, 00:12
Lokalizacja: Płock

Post autor: zen »

Khelben pisze:i widzisz Agentosie, co żeś narobił? obraziłeś pożądnego gracza, jeśli zniechęci to go i przestanie przyłązić na forum, możesz się spodziewać dziesięciu katapult na swojej ulicy...
Zen'ie jasne, że Ci pomogę. W wolnej chwili się rozpiszę i poinstruktuję co masz robić. Wiesz ile ja przechodziłem 1 misję TSK? xD (lol)
Nie ma się co poddawać, każdy może w jakimś momencie utknąć, tedy winno się pomóc dzielnemu Rekrutowi w potrzebie...
W przeciwieństwie do Ciebie Agentosie, ja staram się miło witać nowoprzybyłych, czy przechodzą misje godzinami, czy minutami. Zawsze znajdę czas, by pomóc takiemu graczowi...
Pozdrawiam
Dzięki Khelbenie za wyrozumiałość.
Od razu mam więcej sił i chęci do rozprawienia się z tymi ludzikami z K & M.
Np.1-szą i 2-gą misję w kampani "The Shattered Kingdom" udało mi się przejść, na 3-ciej utknołem na ament i narazie z w/w kampanią stoję w miejscu.Jako przerywnik rozegrałem pjedyńczy scenarjusz misję nr 50 ,51 , a na 52-giej ,jak wyżej pisałem również utknołem.
Wybacz że tak się pochwaliłem w/w misjami , ale chciałem TOBIE przybliżyć mój poziom
do oceny, jako początkującego,myślę że każdy kiedyś zaczynał pierwszy raz.
Ta GIERKA tak mnie zafascynowała , że mój rekord rozgrywki trwał ok 9 godz. non stop
( płytę CD z gierką ,zakupiłem razem z gazetą PLAY, nie wiem jaka to versja )
Pozdrawiam
zen :D
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2006, 23:55 przez zen, łącznie zmieniany 1 raz.
zen
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

007Agentos, również nagana z mojej strony :obrazony: . Gdybyś pogrywał od czasu do czasu w pojedyncze misje, to wiedziałbyś, że pod tymi dziwnymi numerami gra po prostu sama zapisuje save'y z pojedynczych misji (moim zdaniem to kolejny z niezliczonych błędów w grze). Zen spojrzał na save i napisał nr 52.

Postaram się Ci pomóc...

W tym, co napisał 007Agentos można znaleźć jednak cenną wskazówkę: "Ja te wszystki misje poprzechodzilem w maks 3 h". Nie można grać długo w tych misjach Zenie, bo wróg narobi tyle wojska, że do śmierci tego nie wybijesz :wink: . Podejrzewam, że Twoje rozgrywki trwają dłużej (ale chyba nie 9 godzin na jedną mapę :coongada:: ...?).
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
zen
Użytkownik Forum
Posty: 75
Rejestracja: 12 wrz 2006, 00:12
Lokalizacja: Płock

Post autor: zen »

lucbach pisze:007Agentos, również nagana z mojej strony :obrazony: . Gdybyś pogrywał od czasu do czasu w pojedyncze misje, to wiedziałbyś, że pod tymi dziwnymi numerami gra po prostu sama zapisuje save'y z pojedynczych misji (moim zdaniem to kolejny z niezliczonych błędów w grze). Zen spojrzał na save i napisał nr 52.

Postaram się Ci pomóc...

W tym, co napisał 007Agentos można znaleźć jednak cenną wskazówkę: "Ja te wszystki misje poprzechodzilem w maks 3 h". Nie można grać długo w tych misjach Zenie, bo wróg narobi tyle wojska, że do śmierci tego nie wybijesz :wink: . Podejrzewam, że Twoje rozgrywki trwają dłużej (ale chyba nie 9 godzin na jedną mapę :coongada:: ...?).
Witam Lucbachu
wszystko się zgadza co piszesz. Ate ok 9 h to np. 2,5 misji
Ale w tej mojej 52 -giej wręcz z niczym nie nadążam , z żarciem też mało mi czas u bo cywile zdychają jak się zajmę rekrutami i produkcją broni ,surowcówcami ect. to wróg już ma kupe wojska.Już na starcie misji mają ogromną przewagę liczebną, a ja dopiero zaczynam budowle.
Pozdrawiam
zen
zen
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

nie wiem, może to ja jestem za dobry, ale dotąd tylko jedna pojedyńcza misja mi problem sprawia czasami, wszystkie pozostąłe łatwo się mi przechodzi... może dlatego, że powinno się mieć taktykę - szybki start (do tartaku), szybkie zaopatrzenie się w chleb - 2 młyny + 1 piekarnia, szybkie zaopatrzenie się w broń. Nie szkolenie żołnierzy, tylko ładowanie broni i rekrutów do warowni, byś podczas szkolenia ich, stworzył nimi jeden nie mały oddział...
ODPOWIEDZ