Lista graczy (wyłącznie) BEZ PRZYSPIESZENIA!

Tutaj porozmawiasz o grze sieciowej i umówisz się na rozgrywkę z innymi Fanami.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Lista graczy (wyłącznie) BEZ PRZYSPIESZENIA!

Post autor: Alanbach »

Edit: UWAGA!
Chciałbym aby ten temat dotyczył wyłącznie użytkowników, którzy zainteresowani są rozgrywką w sieci bez radnych durnych przyspieszeń. Czytając niektóre wpisy doszedłem do wniosku, że jest nas tu trochę myślących podobnie. Proszę podnosić ręce i wpisywać się na naszą listę:
1) Alanbach

Właśnie błogo kuruję się w domu przed jutrzejszym natłokiem w pracy i chciałbym z kimś pograć w KAMa. Z uwagi na beznadziejną aktualizację zupełnie zrezygnowałem z grania w KAM w sieci i pogrywam jedynie na singlu (i to powróciwszy do poprzedniej wersji gry, ale nie ma problemu abym ponownie zainstalował aktualizację). Proszę o wpisywanie się wszystkich, którzy z miłą chęcią pograją NORMALNIE w sieci bez przyspieszania.
:maslaneoczy:
Obrazek
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Społeczność teamspeak'a gra wyłącznie bez przyspieszenia. PT standardowo 60 minut każda gra bez wyjątku.
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Kurka siwa.. rekami i nogami broniłem się przed instalowaniem skype. 10 lat się udawało, lecz w końcu miesiąc temu uległem. Teraz będą mnie znowu naciskać teamspeakem? Nie ma mowy! :zraniony: Możesz mnie jakoś w ten temat wprowadzić? Kto należy do społeczności teamspeak i jak to wygląda.
Obrazek
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Ogólnie:

Społeczność teamspeak to najlepsi gracze z całego świata. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami. To 'my' przeprowadzamy testy oficjalnych releas'ow. Dzięki TS remake wygląda tak jak u Was na komputerach :)
Na naszych pokojach znajdziesz najnowsze mapy, aktualnie testowane i 'balansowane'.

Pomysły z forum polskiego/angielskiego trafiają do nas, a dalej do Kroma/Lewina. Czasem pojawiają się na pokoju. Rozmawiamy wtedy o optymalizacjach poszczególnych zmian. W rzeczywistości wygląda to tak, że my podejmujemy decyzję gruntownie przestudiowaną a Krom wprowadza zmiany.

Tu nie ma osób wychodzących przed końcem okresu pokojowego, nikt nie zabuduje się wieżami, tym bardziej nie zakopie całej mapy polem...

W przewadze są to osoby w wieku powyżej 20 lat.

Jeżeli chcesz znać wydania 'przedpremierowe', mieć wpływ na wygląd i zmiany w remake'u, być na bieżąco z najnowszymi lustrowanymi pomysłami i strategiami a także nowościami, poznać sposoby analiz statystyk, wyrobić sobie 'remake'owy' odruch stylu i gry umożliwiający płynną, przyjemną grę ? - jest to miejsce dla Ciebie.

PS: Nigdy nie zainstalowałem skype'a.
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Hmmm wygląda na to, że szlachetnie jest zostać członkiem waszej elitarnej śmietanki towarzyskiej. Tak się jednak składa, że aby te wszystkie nowinki testować przed "official release" nie potrzebuję legitymacji członkowskiej, bowiem zgłosiłem się jako tester do Kroma kiedy projekt całego remake leżakował jeszcze w kołysce. Dlatego regularnie dostaję wszelkie "alfa, beta, gamma, delta" wersje, pomimo, że panowie z remake doskonale znają moje negatywne zdanie freewolnych ingerencji w grę (czyli tego co nie było, a dodali - OPRÓCZ TARGU - targ to jedyna modyfikacja godna uwagi). Członkostwo zaś przydałoby mi się bardzo aby pograć z Wami na normalnym przyspieszeniu 1x.
Obrazek
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Tam nie ma członkostwa. Wchodzisz i jesteś. Trochę dziwnie nas wywyższyłem... (chociaż... podczas gier trzymamy się sztywno zasad by nie kampić, nie zakopywać całej mapy, nie szpiegować miast przed PT).
W zasadzie opisałem jak to wygląda. Przeważnie się kłócimy i dyskutujemy na temat rozegranych partii...
Awatar użytkownika
It.
Użytkownik Forum
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2013, 01:49
Lokalizacja: Poznań (Winogrady)/Pn-Okolice

Post autor: It. »

Bo_co pisze:Tam nie ma członkostwa. Wchodzisz i jesteś. Trochę dziwnie nas wywyższyłem... (chociaż... podczas gier trzymamy się sztywno zasad by nie kampić, nie zakopywać całej mapy, nie szpiegować miast przed PT).
W zasadzie opisałem jak to wygląda. Przeważnie się kłócimy i dyskutujemy na temat rozegranych partii...
Nie wspominając ile godzin przesiedziałem na oglądaniu replay aby zobaczyć co zje***em :D Cześć Bo_co - wróciłem :)
Graj bez koni - klnij ,że Ci tańczą pod wioską :)
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Haha ! no tak, też od tego zaczynałęm :)

Wejdź, zagramy kiedyś.
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
ODPOWIEDZ