KaM Remake

Tutaj porozmawiasz o grze sieciowej i umówisz się na rozgrywkę z innymi Fanami.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

nukleoid90
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2013, 11:02

KaM Remake

Post autor: nukleoid90 »

Witam

Szukam graczy, którzy zagraliby w Kam Remake misje ekonomiczną w 8 osób. Czas pokoju wynosiłby 90 minut. Mniej nie ma sensu, gdyż zauważyłem, że większość buduje na szybko bez jakiegokolwiek pomysłu na baze i zazwyczaj te bazy wyglądają jak psu z gardła. Ponadto jak "bijecie" w wojsko to zaczynacie głodować i tym sposobem przegrywacie rozgrywkę. W 90 minut zarówno jedzenie jak i wojsko zdołacie "wybudować". Czekam na odpowiedź od normalnych graczy, a nie dzieci bądź hejterów, trolli i innych tego typu ludzi.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Jak umiesz grać to masz wojsko i jedzenie w 60 min. Jest masa graczy w samej grze, więc nie wiem po co ten temat :coongada::
nukleoid90
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2013, 11:02

Post autor: nukleoid90 »

Nie zainteresowany to się nie wypowiadaj.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

:usmiech: Tworzysz dziwny temat, i w dodatku nazywasz go "Kam Remake". Jeśli łudzisz się, że znajdziesz w taki sposób graczy to masz rację... łudź się dalej, ale powodzenia :smiesne:
Awatar użytkownika
wisnia_pc
Użytkownik Forum
Posty: 99
Rejestracja: 08 sty 2008, 13:24

Post autor: wisnia_pc »

90 minut to za dużo, w takim czasie jestem w stanie wydobyć wszystkie surowce na mapie grając na swojej pozycji oczywiście. 60-70 minut to wystarczająca kupa czasu żeby zrobić solidna armię + dobrze funkcjonująca gospodarkę.
nukleoid90
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2013, 11:02

Post autor: nukleoid90 »

Już mam 5 ze mną jest 6 więc japa na przyszłość jak masz zamiar pisać pierdoły.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Nukleoid90, radzę zmienić ton wypowiedzi.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Cahir
Użytkownik Forum
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2010, 13:30

Post autor: Cahir »

Stan po 90 minutach?
200-300 dobrze wyposażonych jednostek wojska + pełne spichrze jedzenia ;x Po takim czasie nastąpi wielki lag jak cała ta armia będzie wychodzić z warowni ... Raczej mało grywalna będzie ta rozgrywka ;x
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Fandom tej gry jest strasznie zacofany. Dlaczego nikt się nie odważa grać na niestandardowych zasadach, tylko tradycyjne "The Cursed Revine", albo "The Same Rocks" i 60-70 minut pt? Ja to się nie dziwię, że niektórym ta gra się nudzi, skoro cały czas grają to samo. Sam chętnie bym zagrał w jakąś grę o skrajnie dziwnych zasadach. Dlatego ostatnimi czasy preferuję grę z graczami z Chin, bo oni nie boją się kombinować.
Cahir, założę się, że nigdy nie grałeś na mapie "Strait of Sharks". Tam posiadanie ponad 150 żołnierzy na jednego gracza to norma, a nigdy żadnych lagów z tym związanych nie miałem.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

";)": Jeżeli naprawdę myślisz, że wszyscy grają tylko w te "camperskie" mapy, to jesteś naprawdę w dużym błędzie. Na publicznym remaku pewnie tak jest, wszystkie nooby grają w te mapy, a rozgrywki ciągną się godzinami, bo nikt nie chce zaatakować. Natomiast na becie sprawa ma się zupełnie inaczej, nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy w Cursed, o Same Rocks nie wspominając. Natomiast o pt wyższym niż 60 nie może być mowy, nawet to 65 pt sprawiłoby, że każdy gracz po pt miałby olbrzymie wojska.
Zablokowany