Odświeżona lista chętnych do gry

Tutaj porozmawiasz o grze sieciowej i umówisz się na rozgrywkę z innymi Fanami.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Sherkin42
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2011, 13:35

Odświeżona lista chętnych do gry

Post autor: Sherkin42 »

Witajcie rycerze!
Ostatnio wróciłem to rycerzy i kupców z wielką ochotą i werwą. Przypadkowo znalazłem to jedyne prawdziwe forum tej gry. Pisze zatem z pytaniem , odświeżając przy okazji, czy znalazłby się osoby chętne zagrac przez internet.

Przy okazji ktoś mógłby mi wyjaśnić przerywane połaczenie w grze przez internet.

Pozdrawiam
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Rycerzu,
zacnym pomysłem jest skrobnąć do osób z ostatnich stron tego tematu, jeśli interesuje Cię lista potencjalnych chętnych.
Nie uważam, aby nasza społeczność stanowiła jedyne prawdziwie postrzegane skupisko zrzeszonych i oddanych graczy.
O wszelkich detalach powiązanych z łączem przeczytasz w różnych wątkach już dawno poruszanych na forum. Nie widzę sensu po łebkach wypytywania się o niesprecyzowane usterki. Jeśliś uznał społeczność za prawdziwą, równie prawdziwie postaraj się zachować, wykazując dojrzałość i zadając to pytanie dopiero po przewertowaniu tutejszych tematów.
Sherkin42
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2011, 13:35

Post autor: Sherkin42 »

Rycerzu!
Przewertowałem w sumie kilkadziesiąt tematów i jeszcze więcej stron forum. Zakładam nowy temat gdyż "nowości" przyciągają większą uwagę.
Zadałem dodatkowe pytanie gdyż oprócz pojedynczej wiadomosci o tym , że zdarza sie przerywać gre sieciową nic bardziej konkretnego nie było. MOżliwe , że jest to mój błąd powodujący niepotrzebny spam.

ZOstane zatem przy czekaniu na odpowiedz grajace w tą gre gracza.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Dlaczego mówicie ciągle ,,rycerzu'' ? :coongada::
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Ponieważ, rycerzu, ci dwaj mężni młodzieńcy są rycerzami :shock:
ODPOWIEDZ