Granie przez neta z .... samym soba

Tutaj porozmawiasz o grze sieciowej i umówisz się na rozgrywkę z innymi Fanami.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agent
Użytkownik Forum
Posty: 49
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:36
Lokalizacja: 100[L]ICA Centrum

Granie przez neta z .... samym soba

Post autor: Agent »

Kiedys gralem z kolesiem i on mi powiedzial ze przez neta mozna grac z samym soba... No i prawda to jest. bo daje rade tak zagrac : najpierw robisz gre a potem alt-tabujesz i znowu kam odpalasz i wyszukujesz swoja gre. W tpr tak sie nie da zagrac. Dlaczego warto tak robic ?? Po pierwsze czerwonykolor moze sie znudzic, ale to nie jest wazne. Ja tym sposobem poznalem kazda pozycje startowa na mapce i za kazdym razem sie na niej tak samo buduje i wiem co gdzie jest ( zloto, wegiel, trawka zielona itp) No i dlatego pewnie kazdego pojechalbym w kama az tylko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Myśle, że każdy o tym wie, ale tak by się strasznie komp mulił :P A ja znam każdą pozycje startową bez gry z samym sobą :P
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Agent
Użytkownik Forum
Posty: 49
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:36
Lokalizacja: 100[L]ICA Centrum

Post autor: Agent »

Mi tam sie nic nie mulilo. Ale to i tak nie zmienia faktow ze Agent >> Cav :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2008, 19:19 przez Agent, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Ja tam wolę układać niezawodne taktyki niż zapamiętywać pozycje startowe(na wykrywanie pozycji wroga mam swoje niezawodne sposoby. Jeden znam swój a drugi mi Knajko podpowiedział :)).....
Agent<0
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Też się nad tym zastanawiałem. :lol:
A jednak można grać z samym sobą. :P
Ja też znam sposoby, gdzie jest wróg, wykorzystuje to, np. w misjach, które jeszcze nie grałem lub właśnie w grze sieciowej. :usmiech:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ma się dwa kompy, to pograć z samym sobą se można. Net wystarczający, by nie zamulało... ale co to za radocha z takiej gry? Skoro zna się swoje własne taktyki, to jakkolwiek siebie samego podejdziesz, zawsze znajdziesz pomysł na wybronienie się. Chyba, że to jakiś wyścig na budowanie by był. Ale latanie na przemian po dwóch piętrach, by tu i tu zlecić wznoszenie takiego i takiego budynku nie jest frajdą. ;)
ODPOWIEDZ