Problemy w trakcie gry sieciowej.

Tutaj porozmawiasz o grze sieciowej i umówisz się na rozgrywkę z innymi Fanami.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
ashantess
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2008, 11:26

Problemy w trakcie gry sieciowej.

Post autor: ashantess »

Postaram się jak najdokładniej wytłumaczyć.
Siedze od dwóch godzin i czytam forum, ale nigdzie tego nie znalazłam, więc jeśli się powtarzam, to przepraszam.

Problem jest następujący.
Gramy na dwóch komputerach w jednej sieci, mamy taką samą wersję gry, więc to nie o wersję raczej chodzi^^
Jeśli zaczynamy grę "budynki i oddziały" i atakujemy się tym wojskiem, to na początku wszystko jest w porządku, problemy zaczynają się potem. Mianowicie, po jakimś czasie gry, kiedy powiedzmy zrobię sobię jednego wojaka i wysyłam go do przeciwnika, to zupełnie inny obraz miasta jest na moim ekranie niż na ekranie przeciwnika, tzn budynki nie są zbudowane, albo droga nie jest ukończona, są tylko "zagrody" rozpoczynające budowę. A przeciwnik nie widzi mojego wojska.

Probowaliśmy różne patche, wersje zmiany i już powoli głupiejemy, bo co to za gra, że nie dość ze miasto inne, to wojska nie widac. A na końcu oboje wygrywamy, bo ja niszczę miasto przeciwnika, a on moje ^^
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Pewnie gracie w TPR, tam zawsze tak jest, zagrajcie w TSK, bez TPR, tam już jest dobrze. To jeden z licznych bugów TPR, wszyscy go mają :?

PS. 1000 post 8-)
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
ashantess
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2008, 11:26

Post autor: ashantess »

No właśnei zawsze gramy w TSK i chcielismy zagrac z nowymi elementami.
Skoro to jest normalne to szkoda :(
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Jak szukałeś to źle szukałeś, było to z dwa, może trzy razy na forum.
Zainstaluj sobie TSK bez dodatku i wtedy zagraj, co tam ,że nie ma trzech budynków, ale za to o wiele miej bugów (błędów). :szczerzy:
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Sprawa wyjaśniona - temat zamykam. Jak coś ode mnie chcecie w sprawie tego tematu - do mnie na PW napisać.
Crimson (king) Michailoff
Zablokowany