Plany miasta raz jeszcze

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2007, 16:47

Plany miasta raz jeszcze

Post autor: bartek007 »

Czytałem na forum o konkursie na plan miasta który coś nie wypalił ( a szkoda). Więc pomyślałem że może zrobimy mini konkurs na plany raz jeszcze, tyle że będziemy dawać save ( i teraz mówie te save nie są mi potrzebne do przejścia gry tylko do konkursu).
Pliki można dodawać na stronie rapidshare.com a linki podawać na forum.

Jeśli moderatorzy czy użytkownicy forum mają coś przeciwko temat można skasować.

Zapraszam do konkursu

PS: Miasto może być na dowolnej mapie w kampani lub misji pojedynczej.
PS2 : Sorka za błedy :P
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Ale o co kaman z tym planem miasta?
Obrazek
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2007, 16:47

Post autor: bartek007 »

tak naprawde nie rozumiem co masz na myśli :smutny: ale moge dać coś bliżej:

1. Konkurs jest na plan miasta czyli budowa, szybkość pracy ( brak korków) dobrze porozmieszczane budynki i szerokie drogi,

2. Jeden konkurs był ale w nim tylko jedno miasto a reszta ludzi się kłóciła nie dokońca wiadomo o co.

Jeśli coś jest nie tak to temat można zamknąć, skasować.
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Ja mam taki pomysł, żeby każdy zbudował miasto na podstawie swojego rodzinnego miasta, gdzie odpowiednie budynki odpowiadają innym w rzeczywistości. Oczywiście nie całe miasta, tylko ich centra, ale nie wiem czy to wypali :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2007, 16:47

Post autor: bartek007 »

Mhm no ciekawy pomysł wystarczy tylko chciec. Może nawet przygotuje mapke specjalnie do budowy "miasteczka". Jeśli ktoś odpisze pozytywnie to może to wypali :P

EDIT

Hehe ciekawe jakie byłoby miasto choćby Łąka same gospodarstwa :usmiech:

Duchu możesz dać swoje GG to może pogadamy moje to 2540456

PS: Sorka za błedy
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Jestem jak najbardziej ZA.

Jednakże proponuję, by każdy uczestnik konkursu tworzył swoją infrastrukturę na tej samej mapie, żeby było sprawiedliwie. Np. wszyscy robimy na tutorialu TSK albo na jakiejś innej.
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Jesteś jak najbardziej ZA. Dobra, ale za którym pomysłem? :mrgreen:
Obrazek
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

No przecież, że nie wybuduję Łodzi czy Krakowa. Jestem za pomysłem ładnej, zgrabnej infrastruktury.
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2007, 16:47

Post autor: bartek007 »

Czyli tak :

1.Budujemy miasto tak, aby miało dobrą strukture
2. Miasto ma być budowane na mapie tutoriala .

Konkurs jest od teraz do 25 sierpnia.

Miłego budowania :D
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2007, 16:47

Post autor: bartek007 »

Tak miasto ma być ładne budowane "opływowo" bez korków

PS: ... Sorka za błedy :|
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
ODPOWIEDZ