Nowa wersja strony knights.sztab.com i forum

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

W przybliżeniu, mówiąc niezobowiązująco: koniec marca. Wynika to z faktu, że trzeba stronę wypełnić treścią, a sporo jej jest, zredagować działy (w tym tłumaczenia z języka angielskiego) i - co zajmie z pewnością także sporo czasu - napisać niezbędne rzeczy w php, tzn. panel administracyjny (do użytku webmasterów), zrobić księgę gości z tokenami (obrazek zabezpieczający przed spamem) i newsy, razem z archiwum.

Edytor map Quages jest już teraz przestarzały. Nie ma go na knightsandmerchants.de?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

A czy forum będzie miało taki mniejwięcej wygląd, jak na sztab.com? Tam jest dosyć rozbudowane wszystko.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2007, 00:45 przez Kheli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
The Knight
knightsandmerchants.de Admin
knightsandmerchants.de Admin
Posty: 37
Rejestracja: 05 sie 2005, 12:43
Kontakt:

Post autor: The Knight »

Could someone say me what you talking about? :D
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

We're talking about rehabilitation of Lucbach's website [knights.sztab.com] and his forum.
Pardon for grammar errors, etc.

=======
Zapewne znowu mam 70 błędów gramatycznych w jednym angielskim poście i 30 pomyłek czasowych, no ale co tam :]
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

"Rehabilitation" in Khelben's post means "new version".

Wygląd forum będzie inny, ale nie mam dużego doświadczenia w instalowaniu dodatków, nakładek itd. itd. do phpbb (a jeśli mam, to tylko złe), więc tego wszystkiego nie będzie. Na Sztab.com jest tego sporo.

A czego najbardziej Ci brakuje tutaj Khelbenie?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Nie wiem.
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Post autor: Setman »

MI brakuje wlasnych avatarów, shoutboxa, w profilu brak "tematy uzytkownika".

Przyszle forum bedzie mialo podobne kolory do dotychczasowego ?
Obrazek
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Własne avatary będą na 100%. Pisząc własne, mam na myśli dostępne z puli ponad 50 gotowych. Zależy mi na tym, żeby forum utrzymać w jednej tonacji.

Nie, nowe forum nie będzie miało podobnych kolorów do obecnego. Po najświeższe obrazki zapraszam tutaj, to te niżej, opatrzone podpisem "najnowsze obrazki". Te, które przedstawiają forum, to: w górnej części pierwszy obrazek po prawej w środkowym rzędzie oraz wszystkie w ostatnim rzędzie, a w dolnej części (czyli te najnowsze) - ostatni obrazek.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Tło mogłoby być bardziej ekstrawagandzkie, ale dobra, nie czepiam się.
Miałem w planie zaproponować pewną rzecz na stronę, ale skoro pojekt zbliża się ku końcowi, to może zaniecham propozycji.

Widzę, że logo z gry, będzie widniało ślicznie na stronie, acz mój peojekt tego loga - wygląd żelazny, nie kamienny - ciekawiej by wyglądał... chyba. No, ale się nie czepiam.
Z kawałków pociętej przez Ciebie lucbachu strony może wywnioskować, że będą bardzo ciekawe elementy graficzne, jak tak przyjrzeć się kawałkowi pomocnika na jednym z obrazków; czy w starszych obrazeczkach: środkowy rząd, pierwszy obrazek... domki takie.
Fragment bodajże menu głównego wygląda zachęcająco, choć jeszcze nie dane nam widzieć tego w całości. Widzę równie, że poprawiłeś rysunek z drwalem, hodowcą i rybakiem, tak że rąbodrzew nie stoi już tak daleko od płotu, jak to wyglądało na początku...

No nic, czekamy na oficjalną odsłonę... mam nadzieję, że pierwsze "uroczyste wejście"/"uroczystość otwarcia" będzie naprawdę ciekawie zrobione. Nie wiem, jakieś intro we flashu, czy cóś.
No ok, już się zamykam i czekam na dalsze Twoje poczynania adminie.
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Post autor: Setman »

No to widze ze nie ustawie sobie mojego avatarka "micheal corleone na fotelu" :D

graficznie strona zapowiada sie b. dobrze. Props.

A forum bedzie robione od 0 ? mam na mysli czy wrzucasz tematy..
Obrazek
ODPOWIEDZ