Wersja pudełkowa KAM - unboxing video

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Wersja pudełkowa KAM - unboxing video

Post autor: Alanbach »

Hej.
Wracam na forum po bardzo długiej przerwie - już dawno nie zasłużyłem się niczym dla społeczności forumowiczów KAM. Z tego co pamiętam wielu z Was nigdy nie ujrzała wersji pudełkowej Knights And Merchants. Dziś, kiedy gry dostępne są jedynie na steamie albo wydawane minimalistycznie na CD nie macie okazji nawet zobaczyć jak to wyglądało (zwłaszcza pokolenie 25-). Miałem dwa pudełka KAM TPR i KAM TSK wersje PL, ale oba pudełka wywaliłem kiedyś sprzątając pokój (i pudełka innych gier niestety też). Nie wiedziałem wtedy jak bardzo ekskluzywne będą te pudełka w dzisiejszych czasach i jak wzrośnie ich wartość. Zamówiłem niemiecką wersję pudełka (różni się znacznie) zobaczcie sami:

https://youtu.be/fDRsJ2_zyAs

Miłego oglądania.
:smiesne:
Obrazek
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

No Panie, zarąbiście wygląda. Niby szwabska mowa ale ta czcionka w pudełku ma rację bytu tylko w języku niemieckim ;)
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Narya
Użytkownik Forum
Posty: 138
Rejestracja: 29 gru 2007, 14:34

Post autor: Narya »

Mam obie płyty oryginalne i instrukcje obsługi. :D

Z tymże płyta TPR działa na nowym Windowsie, zaś płyta TSK już nie. :(
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Bardzo fajne. Pomyśl proszę o statywie bo nie mogłem porównać wydań. Aczkolwiek miło, żeś zrobił takie rozpakowanie.

Narya, zapewne trzeba patcha, a jeśli nie, cóż, ja obok Windowsa ma Linuxa z Wine i sobie gram w stare gry. ^,^
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

A kiedyś wyobrażałem sobie Ciebie w wieku Kaszuba :lol: Niemniej, ten szaleńczy ogień pożądania w oczach mimo wszystko w pewien niezrozumiały dla mnie sposób tak jakby dodaje Ci powagi :cyklop:
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

The Viking pisze:A kiedyś wyobrażałem sobie Ciebie w wieku Kaszuba :lol: Niemniej, ten szaleńczy ogień pożądania w oczach mimo wszystko w pewien niezrozumiały dla mnie sposób tak jakby dodaje Ci powagi :cyklop:

Nie wiem ile ma Kaszub, ale czuję się jeszcze młody mimo, że mam już "..dzieści" a nie ..dzieścia" na karku ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Narya
Użytkownik Forum
Posty: 138
Rejestracja: 29 gru 2007, 14:34

Post autor: Narya »

Sir Feliks, ja sobie poradziłem z KaM TSK na Win10 tak samo, jak z grami pod DOSa (zakładając DOSa pod Win10). :D

Ja inaczej niż Alanbach pozbyłem się wszystkich pudełek, ale zachowałem wszystkie książeczki i instrukcje obsługi - na pamiątkę. :)

Btw. instrukcja dla KaM ma charakterystyczne literówki. Po prostu miodzio. :D
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Literówki w polskim wydaniu to nie wszystko. Są lepsze graficzne lapsusy: zobacz np co jest potrzebne do wyszkolenia pikiniera... ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Narya
Użytkownik Forum
Posty: 138
Rejestracja: 29 gru 2007, 14:34

Post autor: Narya »

No tak. :D

Aczkolwiek człowiek już pokochał takie chochliki. :P
ODPOWIEDZ