Kupno oryginalnej wersji pudełkowej

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Quzo
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2014, 10:28

Kupno oryginalnej wersji pudełkowej

Post autor: Quzo »

Witam

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę.
Pytanie, bardzo zależy mi na oryginalnej pudełkowej wersji tej gry w związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy miałby ktoś na sprzedaż ten oto klasyk?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 27 mar 2014, 11:26 przez Quzo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tiank »

Witaj Quzo.

Obecnie wersja pudełkowa (a więc w pudełku, wraz z książeczką z instrukcją i płytą) jest chyba nie do znalezienia. Możesz spróbować na allegro, ale tam zazwyczaj trafisz na używane wersje.

Możesz też kupić grę na gog.com i Steam. Będą to w pełni działające wersje, ale bez CD, wszystko w wersji elektronicznej (plik instalacyjny plus instrukcja pdf).

Być może znajdzie się tu na forum ktoś, kto posiada wersję pudełkową i będzie chciał ją sprzedać, ale ja osobiście mając jeszcze działającą płytę CD kupioną jakieś 14 lat temu (pudełko prawdopodobnie wyrzucone, instrukcja zniszczona), nie mam zamiaru się jej pozbywać :). Zbyt duża wartość sentymentalna.
Quzo
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2014, 10:28

Post autor: Quzo »

Właśnie miałem ten sam problem, kupiona gra jakoś 14 lat temu pudełko wyrzucone, płytę mam nadal. Od jakiegoś czasu staram się znaleźć wersję pudełkową, ale niestety bez skutku.
Awatar użytkownika
radd91
Użytkownik Forum
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2007, 12:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: radd91 »

Ja także posiadam tylko płyty, nie mam nawet pojęcia gdzie zapodziały się książeczki a co dopiero boxy.
Jak bardzo chcesz się poświęcić? Bo na ebay znajdziesz bez problemu nawet same pudełko, albo pudełko plus instrukcja. Ale wiadomo, że ceny są "nie polskie" chociaż jakby dobrze poszukać... :wink:
Możesz kupić samo pudełko, zamówić z allegro papier kredowy i instrukcje wydrukować samemu (trochę ogarnięcia w Wordzie i wież mi, że da się poza tym fajna frajda).
radd91
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Mam obie części w niemalże nienaruszonym stanie:

1. KAM TSK wersja Rosyjska (samo CD - tak było zakupione w Rosji)
2. KAM TSK wersja PL (CD+ duże pudełko + książka)
3. KAM TPR wersja PL (CD + średnie pudełko + książka)

Nie wiem czy chcę się tego pozbyć (raczej nie) ale zapytam ile byś za to dał, bo jestem ciekawy ile dzisiaj są warte rarytasy, które posiadam :smiesne:
Obrazek
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Kupno oryginalnej wersji pudełkowej

Post autor: Obserwator »

Książkę masz?? Pamiętam 15 lat temu, jak się fascynowałem obrazkami wewnątrz. Niby byłem w przedszkolu, ale nie pamiętam bym umiał wtedy czytać? A wy, umieliście czytać mając 5 lat?
Prawda światłością życia
joann7
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2016, 16:29

Post autor: joann7 »

Hehe, good point : )
Awatar użytkownika
Narya
Użytkownik Forum
Posty: 138
Rejestracja: 29 gru 2007, 14:34

Post autor: Narya »

Alanbachu czym się różni duże pudełko od średniego pudełka? :P :D
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Małe pudełko jest do formatu A5 jak w oryginalnych grach BIC na Pegasusa. Średnie są większe i znacznie szersze do formatu A4, zaś duże to format większy i szerszy niż A4. W przypadku KAM TSK pudełko nie jest większe niż A4, ale prawie równe, jednak jest znacznie szersze no i sporo grube jak na zawartość jedynie książeczki i CD.
Obrazek
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Kupno oryginalnej wersji pudełkowej

Post autor: Obserwator »

Jeszcze Ci wytłumaczył, :smiesne: :smiesne: :smiesne:
Prawda światłością życia
ODPOWIEDZ