Staw hodowlany i konstrukcje obronne

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Buco, Vakung. Ciekawe jakby brzmiał mój nick w przerobionej wersji. Pewnie ":P".
Pomysł stworzenia wałów, murów, czy fos nie ma najmniejszego sensu. Już teraz KaM należy do jednej z najwolniejszych gier on-line, a wasze pomysły jeszcze by zwolniły rozgrywkę, a już zwłaszcza jakby ktoś zastosował taktykę "turtlingu". Wystarczy przykład mapy Across the Dessert, gdzie dwie pozycje są tak ustawione, że można godzinami oblegać ich miasta.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Jednak znalazł się ktoś bystry w końcu. Dokładnie !
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Kwestia gustów, panowie, kwestia gustów. Buco i panie ":P", po prostu zupełnie inaczej lubię grywać. To co powyżej podaliście byłoby błogosławieństwem :D Wasze problemy nie robią na mnie wrażenia. Ale gadanie na ten temat nie ma już sensu. Po raz trzeci i ostatni zakopuję topór.

A teraz żeby dokopać jeszcze gościowi który zrujnował moje wspaniałe marzenia o gigantycznych systemach fortyfikacyjnych, buc => przymuł :smiesne:

No dobra, tak naprawdę darzę cię buco niemniejszą niż innych sympatią :) , tak więc ostrożnie dobierz ripostę.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Wasze problemy... Spokojnie, niedługo może to się okazać i twoim problemem. Przycisną ciebie trochę mocniej w szkole, to i z czegoś będziesz musiał zrezygnować. Albo z KaMa, albo ze szkoły. Jeżeli ze szkoły, to chyba nie mamy o czym gadać.
Obecnie mogę sobie pozwolić na góra jedną grę dziennie, bo po szkole mam inne zajęcia, a nocy zarywać nie mogę. Po wprowadzeniu murów gra by z 2 godzin wydłużyła się do 3-5. Nie mogę sobie pozwolić na aż taką stratę czasu, nie mówiąc już o tym, że nie jestem jedynym użytkownikiem komputera. Zgaduję, iż jesteś jedynakiem, albo masz własny komputer i nie znasz uczucia, gdy rodzeństwo sterczy nad tobą, dopraszając się o swoją kolej.
No i taka gra byłaby już nużąca. Już miałem taką, że po 3 godzinach ludzie zaczęli wychodzić z gry, bo nie znali kompletnie sposobu na graczy, którzy solidnie się okopali.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Powiadasz... Może z tym ostatnim masz częściowo rację. Nie, jedynakiem nie jestem i gram co drugi dzień, a rzadko kiedy daję radę pograć dłużej niż dwie godziny, ale weekendy to co innego. A że znam tu kilka osób o podobnych upodobaniach (z Khelem na przykład zdarzyło mi się kiedyś rozegrać 8-godzinną wojenkę) to coś można pokombinować bo długie gry się również zdarzają.

A swoją drogą możnaby dodać w lobby wejście do opcji rozgrywki gdzie na specjalnej tabeli dałoby się aktywować lub dezaktywować różne dodatki jak machiny, fortyfikacje jak powyżej pisałem bądź zestawy surowców początkowych ("dużo","średnio", "mało").
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

vakung = bambuł


Są mapy ze szybkim startem. Na życzenie, wypuszczę kolejną mapę z 'szybkim startem' (możliwe ,że torche wiecej surowców i budowniczych bądź szkoła i gospoda już bedą postawione).
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Yhym. buc => przymuł => imbecyl => debil => idiota=> baran => ... => no i chyba również bambuł, choć pierwszy raz to określenie słyszę :D No cóż, trafił swój na swego. A co do moich pomysłów, nie będe się już odzywał :|
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Ja myślę że poszczególne dodatki admin może ustawić w Lobby.
przykładowo:
Machiny wojenne:...... ON
Ratusz:..................... OFF
Targ:.........................ON

to tyle.
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Które posty wydzielamy ze stawu?
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Kheli pisze:Które posty wydzielamy ze stawu?
LOL, Khel Ty nie zauważyłeś, że to wszystko dotyczy stawu? No nie mów :smiesne:
ODPOWIEDZ