Centrum Gracza

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Diego »

kuba11100, najpierw chciałem Ci podziękować za skomentowanie ;) (w końcu ktoś ;D )
Na razie zerknąłem tylko na to, co widać bez posiadania konta.
Rejestracja zajmuje kilka sekund ;P Bo nie trzeba wchodzić na żadne e-maile itp ;)
Strona działa pod IE9 bez problemu.
Jeśli chodzi o działanie to tak, pod IE9 działa, ale to tylko pod tą wersje.
Pod starsze niestety już nie... ale nie mam pewności czy nawet pod IE9 wszystko działa, a po drugie chyba nie wszystko wygląda tak jak powinno wyglądać ; )
Przede wszystkim ciągle przesuwające się bannery w prawym dolnym rogu - okropność, znacznie lepiej prezentowałyby się statyczne wersje.
Serio? ;> myślałem że takie będzie ładnie się prezentować :D żeby cokolwiek na tej stronie się ruszało ;p No ale jak taka z tego okropność to nie ma sprawy, mogę zmienić ;)
Niepotrzebnie też, moim zdaniem, jest zmniejszenie pola opisu misji/kampanii do takiego rozmiaru, jak teraz. (...) Najlepiej nie ograniczać wcale wielkości tego pola i pozbyć się dodatkowego paska przesuwania.
Hmm no właśnie zrobiłem takie pole małe, żeby umieścić ten suwak (zawsze mi się taki marzył), ale pole mogę trochę wydłużyć ;P
Chyba, że to drażni, no to pozbędę się suwaka, a długość pola będzie zależna od długości opisu :)
Tylko chciałem się tak jakby zabezpieczyć przed długimi opisami, żeby ludzie nie musieli za bardzo przewijać strony do komentarzy :P
smile ; )
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Mnie tam się podobają te bannery :D Popraw literówki w 2 miejscach - to tak moja uwaga :wink:
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Diego »

woloszek pisze:Mnie tam się podobają te bannery :D Popraw literówki w 2 miejscach - to tak moja uwaga :wink:
Które literówki? ;D
smile ; )
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

FAQ jest napisane przez liczne towarzystwo z polskiego forum. To wszystko powstało dzięki im (nim).

Chciałbym przywitać wszystkich fanów gry Knight(s) and Merchants na serwisie (przecinek) który ma na celu jeszcze bardziej upiększyć wam życie z tą grą ;)

Dodanie wyszukiwarki do misji i kampani(i)

To tyle :wink:
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Różne bzdurki, szczegóły i detale, to na PM chyba by można.
Ja też mam pisać na forum, jak znajdę orta? :D
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Diego »

Oj tam, takie pierdoły ;D
Na razie mi chodzi żebyście mechanizm strony przetestowali! Wrzucanie misji/kampanii , ocenianie ich, edytowanie, komentowanie itp! także do roboty!

Później będzie moderator strony to będzie dbał o orty ;)
smile ; )
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Jak na razie mam jedną uwagę dot. ocen misji. Ponieważ, wykonanie i jakość mapy znaczy prawie to samo, mógłbyś zmienić jedną z tych nazw na "grywalność". Tyczy się to między innymi map do multi, bo o i ile mapa może być pięknie wykonana, nie znaczy to, że będzie bardzo dużo ludzi w nią grało.
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Diego »

Mixons, dziękuje za tę uwagę. Bo własnie gdy pisałem serwis to nie miałem pojęcia jakie oceny mogłyby być... Także dałem na razie takie ;)

Oczywiście mogę to zmienić ;)
smile ; )
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

A ja że dopiero dzisiaj zobaczył twoją stronę, ale szczerze ci powiem, że jest w bardzo dobrym stanie. Szczególnie grafika przykuła moją uwagę. Choć nie jestem pewien czy te tło z budynkami, na które narzuciłeś żółty kolor jest dobrym pomysłem, ale i tak jest dobrze. Co do działania strony nie zauważyłem żadnych kłopotów, więc puki co wspaniale ci idzie. Ale wydaje mi się, że jakbyś chciał się zabezpieczyć przed botami to powinieneś jakąś tą rejestrację zabezpieczyć przynajmniej za pomocą Captcha, jak nie chce ci się robić aktywacji przez emaila.

To tyle na teraz znając życie się jeszcze odezwę :)
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Diego »

Szczególnie grafika przykuła moją uwagę.
Cieszę się, że wielu osobom podoba się grafika na stronie ;) Chociaż jak mówiłem nie mam jakiegoś talentu graficznego ;P Także od strony wyglądu jeszcze sporo będzie się tam zmieniać ; )
A co do tła, to wydawało mi się, że to jest ładne ;D
Ale wydaje mi się, że jakbyś chciał się zabezpieczyć przed botami to powinieneś jakąś tą rejestrację zabezpieczyć przynajmniej za pomocą Captcha, jak nie chce ci się robić aktywacji przez emaila.
Tylko na czas testów jest bez zabezpieczeń ; ) W normalnej wersji planuje aktywacje przez e-mail jak i również captcha :)

KILKA UWAG

Ogólnie myślałem, że będzie ciut większe zainteresowanie tym projektem ;/ no ale testy są dopiero 2 dni więc nie mam też co wymagać, tym bardziej, że nie każdy odwiedza forum codziennie.

- Martwi mnie trochę, że nikt nie próbuje wrzucić tam jakiejś kampanii / misji, żeby przetestować ten system ;[

- Wrzucajcie nawet jakieś pierdołki , to nie musi być prawdziwa misja!

- system komentowania i oceniania też testujcie!

I też takie jedno ważne pytanie:

Co chcielibyście w pierwszej kolejności żeby ukazało się w serwisie? To już zacznę prace nad tym ;)
Widziałem, że coraz częściej zaczynacie tworzyć sobie jakieś turnieje. Może na tym teraz się najbardziej skupić?

Jak macie pomysł jak taki system turniejów mógłby wyglądać to przelejcie go na 'papier' a ja postaram się zamienić to w kod ;)
smile ; )
ODPOWIEDZ