KAM PLAY!

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
swistach
Użytkownik Forum
Posty: 29
Rejestracja: 20 lis 2011, 11:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: swistach »

Nie mogę wysłać. W swoim czasie pojawią się na portfolio. Na razie nie mam czasu go skończyć.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

End of projek ?
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

janosiczek pisze:End of projek ?
Wątpię. Zapewne jeszcze nad nim pracuje. A przecież napisał, że ma dosyć mało czasu i tworzenie tego to tylko jego hobby.

Osobiście nie uważam, aby ten system rankingowy był dobrym pomysłem - w końcu nie można oceniać tego, jak dobra w grze jest dana osoba licząc ilość jej zwycięstw i porażek - bo przecież jeśli ktoś wygrał przeciwko 3 słabym osobom, a ktoś inny przegrał, bo walczył przeciwko 3 silnym graczom, to wcale nie jest oczywiste, że ten, który więcej zwyciężył był lepszy.
Po zastanowieniu, to ten system na pewno będzie bardziej zaawansowany, pewnie zwycięstwo przeciwko silniejszemu graczowi będzie bardziej punktowane od zwycięstwa przeciwko słabszemu. Niestety dalej będą problemy - przecież dany gracz może przegrać, bo był na słabej lokacji.

Ale i tak pewnie będzie mało osób starających się o dobrą pozycję w rankingu - 1v1 to trochę strata czasu, lepiej grać w 6 lub 8 graczy, jest więcej przyjemności, a trwa to niewiele dłużej.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Piko pisze:
janosiczek pisze:End of projek ?
Wątpię. Zapewne jeszcze nad nim pracuje. A przecież napisał, że ma dosyć mało czasu i tworzenie tego to tylko jego hobby.
Ale aby od 22 stycznia nie napisać chociaż jednego postu typu "pracuje" ?
Płaci ci że tak go bronisz ?
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

janosiczek pisze:
Piko pisze:
janosiczek pisze:End of projek ?
Wątpię. Zapewne jeszcze nad nim pracuje. A przecież napisał, że ma dosyć mało czasu i tworzenie tego to tylko jego hobby.
Ale aby od 22 stycznia nie napisać chociaż jednego postu typu "pracuje" ?
Płaci ci że tak go bronisz ?
Skąd ten atak? Też chciałbym wiedzieć dlaczego nie ma nowych informacji, ale jak nie ma czasu, to nie ma czasu. Co za problem?
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Drogi Janosiczku, zrozum, że nie każdy ma tyle samo czasu co ty, na siedzenie przed komputerem i pisaniem strony. Nie każdy też chce się chwalić tym, że nadal pracuje. Swistach też ma własne życie i musi pracować, a zajmowanie się projektem strony, za którą nie dostanie żadnych pieniędzy jest w tej sytuacji sprawą drugorzędną, jeżeli nawet nie czwartorzędną. Dlatego też nie powinieneś się dopraszać o to, aby specjalnie dla ciebie co jakiś czas pisał, że projekt jest kontynuowany, bo to nic do projektu by nie wniosło, a my byśmy nie dowiedzieli się niczego nowego. Jak dotąd pokazujesz, że masz gorącą głowę. Spokojnie, wzniecając awantury wcale nie przyśpieszysz prac, a wręcz możesz zniechęcić autora do kontynuowania. Mam nadzieję, że z czasem zyskasz taką przydatną cechę, jaką jest cierpliwość.
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

janosiczek pisze:Płaci ci że tak go bronisz ?
A czemu bym miał go nie obronić? Od czasu do czasu trzeba zrobić dobry uczynek. A jego projekt wydaje się być nawet wiarygodny.

janosiczek pisze:Ale aby od 22 stycznia nie napisać chociaż jednego postu typu "pracuje" ?
A czy to jest dużo czasu? Trochę cierpliwości, niektóre projekty wymagają trochę więcej roboty niż 2 miesiące, a on nie musi co chwilę cię powiadamiać, że pracuje nad tym.



EDIT: Muszę nauczyć się szybciej pisać posty, osoba powyżej wyprzedziła mnie o aż 10 minut :P
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Mixxer5 pisze:Skąd ten atak? Też chciałbym wiedzieć dlaczego nie ma nowych informacji, ale jak nie ma czasu, to nie ma czasu. Co za problem?

Specjalnie tak napisałem, aby więcej osób odpisało ^^
Wiedziałem, że druga linijka sprawi że forum się ożywi ^^
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Swistachu, dasz nam znać co z projektem? Coś się posunęło do przodu?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
swistach
Użytkownik Forum
Posty: 29
Rejestracja: 20 lis 2011, 11:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: swistach »

Witam wszystkich! Niestety z kompletnego braku czasu na razie wszystko stoi w miejscu. Jestem teraz na etapie otwierania własnego interesu i naprawdę jestem zasypany pracą... Tym bardziej, że nauka zaoczna wysysa z człowieka ostatnie soki i przez nią czas na takie tematy mam tylko w święta, czy dłuższe weekendy.
Zgłosiła się jedna osoba, która chciałaby pomóc - jeśli ta osoba to czyta to przepraszam, jeśli poczuła się urażona moim milczeniem, ale niedługo się do Niej odezwę :) Ogólnie rzecz biorąc chciałem wystąpić z pewnym projektem, z którego część środków poszłaby na opłacenie ludzi... nikt przecież za dobre słowo i uśmiech na twarzy nie kupi jedzenia i nie opłaci rachunków za prąd.
Niemniej podjąłem się tego tematu i zamierzam go skończyć :) może akurat fajnie się złoży, że serwis wystartuje gdy KaM Remake będzie bardziej dopracowany :)

Przy okazji... życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt! :)
ODPOWIEDZ