SR3: osoby do podkładania głosu poszukiwane!

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Czy uważasz dodanie nowych głosów dla jednostek TPR za dobry pomysł?

Tak
43
68%
Nie
20
32%

Liczba głosów: 63

kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Do gry mi to nie pasuje - tak jak powiedział Khel, barwa głosu nizbyt pasuje do żołnierzy z gry (poza tym zwroty typu "rozjebonda" lub trzaski - jakość jest koszmarna...)
Khel: gdyby to było takie łatwe... Nazwisk dubbingowców nie ma w creditsach, mogę poszukać instrukcji i tam zobaczyć, ale nawet jeśli będą ich nazwiska to niekoniecznie adresy e-mail lub inny sposób kontaktu...
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Kadora
Użytkownik Forum

Post autor: Kadora »

Nie ma sprawy, moge barwe glosu zmienic ^^
Mam Heavy!
Awatar użytkownika
Xoov
Użytkownik Forum

Post autor: Xoov »

Sprzęt jak sprzęt, nawet na zwykłym mikrofonie można dobrze się nagrać (dobrze, nie wspaniale). Jednakże dźwięki @Kadory zabrzmiały mi bardziej jak coś mówionego przez interkom z pola walki XXI wieku :)
Awatar użytkownika
Kadora
Użytkownik Forum

Wiem ze mozna dobrze się nagrać, ale zrozumcie - nie mogłem się wczuć w rolę i nie robiłem tego wtedy z myślą o SR3 ( po prostu zrobiłem na odwal aby srawdzić jak to wyjdzie ).... A tak poza tym już załatwiłem ekipę do podkładu, damy se radę :P
Mam Heavy!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jedna wielka masakra.
Ekipę kogo? Aktorów głosowych? Gimnazjalistów-amatorów? Ci drudzy z pewnością nigdy z mikrofonem do czynienia nie mieli. Ponadto w większości właśnie oni tuż przed starszakami posiadają obleśne głosy; wydają chropowate, niepełne, zgrzytliwe, naznaczone mutacją i nieprzyjemne dla ucha dźwięki, którym do profesjonalizmu jednak jeszcze daleko. A to ma być melodyjna barwa, z uczuciem, a nie zabawa w "Jak oni mówią". Ma podobać się nam. W takich grach trzeba słuchacza wczuć w klimat: nie powie się krótkiego "stop", tylko z odpowiednim podejściem, akcentem, z ustawieniem głosu i nutką tajemniczego przesłania. To są lata nauki, lata słuchania siebie i mnóstwo ćwiczeń, by głos uzyskał najbardziej imponującą barwę. Do filmów i gier nie dobierają pierwszych lepszych osób, które będą wrzeszczeć jak barbarzyńcy. Porównaj sobie krzyk jakiegoś pana Stasia spod śmietnika, a aktora. Niby to samo mieliby za zadanie krzyknąć, a jednak u tego drugiego brzmieć to będzie o niebo lepiej. Nie ma to być robota, którą robicie tylko po to, by mieć satysakcję z większego wkładu. Już od razu mówię, że oczekuję wersji z niezmienionym dubbingiem. Jeżeli wydacie tylko taką - nie ściągnę jej nawet jeśli miałaby wprowadzone najkorzystniejsze poprawki. Ponadto odradzę ją moim znajomym. Jeśli już pragniecie coś takiego zrobić - skontaktujcie się z jednym z aktorów polskiego KaM i poproście o ponowne użyczenie swojego głosu. Przypuszczam, że nie odmówi.
Awatar użytkownika
Kadora
Użytkownik Forum

Nic o mnie nie wiesz ani o moich kolegach z chóru to sie nie odzywaj takim tonem dobra? Jeśli chodzi o dźwieki i muzykę to trochę w tym siedze, a ty niby co zrobisz? NIc, będziesz tu siedział na tym forum i wszystkich mieszał z błotem
Mam Heavy!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Ostro. Kolega pewnie ma 13 lat i należy do chóru chłopięcych sopranistów z kościółka na skraju drogi. Jakoś towarzyszom powyżej się nie podobało. Wystarczy mi na chwilę obecną to, by stwierdzić że możecie grę ulepszyć, ale i grę dochrzanić jak to się potocznie mówi na to. Pytałeś się czy inni chcą słyszeć Wasze głosy w grze? Łatka jaką przygotowujecie służy tylko do poprawienia w niej niedociągnięć, a to że mamy te same głosy u kilku postaci więcej nie jest niedociągnięciem, tylko celowo pominiętym punktem. Poza tym twór Wasz nigdy nie zyska miana oficjalnego z czymś co tak pragniesz do gry dodać w audio. Tu już producenci mają do gadania i moim zdaniem nie przystaną na owy pomysł. A na forum siedzieć będę i komentować Wasze dzieła. W muzyce też maczam palce i uważam, że moje zdanie jest wystarczająco cenne, żeby je wyłożyć jak kawę na ławę dla zainteresowanych.
Awatar użytkownika
Kadora
Użytkownik Forum

Oj, popłacz się. Sami zresztą nic nie zrobicie, pół roku się będziecie sprzeczać i jexdzić po sobie zanim cokolwiek zdziałacie ( No , Polacy tak lubią). Ja mam zamiar coś popróbowac w przeciwieństwie to Moderatorka :P
Mam Heavy!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Chłopczyna ma jakiś problem? Na godzinie wychowawczej w szkole najwyraźniej spałeś, bo w miejscu publicznym zachować się nie potrafisz. Insynuujesz, że nasza KaM'owa społeczność siedzi i w nosie dłubie? Zdecydowana większość jest bardziej ambitna i dokłada kilka swoich cegiełek do uświetnienia Rycerzo-Kupieckiego światka. Jeździmy po sobie tylko w ekstremalnych sytuacjach (;)). W przeciwieństwie do Khel'a jeśli już łaska. Osoby która jak inni ma swój wkład w środowisko fanów gry, choć nie polega owy wkład akurat na tym, co sobie za ambitny cel obrał wielmożny Kadora, utalentowany we wszystkim za co się zabiera.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Skończcie ten flamewar...

Szukamy poważnych propozycji - jeśli jednak nikt się nie znajdzie, głosy pozostaną te same.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2008, 15:08 przez kuba11100, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Zablokowany