Patch Service Release 3 w drodze!

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Jakie masz nadzieje wobec SR3?

Ogromne, dobrze, że ktoś wziął te sprawy w swoje ręce
77
59%
Duże, mam cichą nadzieję na małą rewolucję
30
23%
Jest mi to obojętne
17
13%
Małe, ciężko będzie pobić to, co dokonał Barbarian
2
2%
Żadne, to będzie niewypał
5
4%
 
Liczba głosów: 131

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Lizaczek36 pisze:I coś tam info 4.
Nie, po prostu: "tak tylko dla waszej wiadomości".

A z tymi głupcami to u niego normalne. Zachowuje się tak też często w prywatnej korespondencji.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

No to mamy już szóstą betę, szkoda tylko, że jeszcze nie po polsku. Lista zmian jest (jak zwykle) naprawdę imponująca (jak znajdę czas to przetłumaczę). Do pobrania z http://www.atfreeforum.com/knights/view ... um=knights

UWAGA: do instalacji potrzebne jest uruchomienie pliku setup.bat. Ze względu na możliwe błędy w istniejących zapisach, USUWA ON WSZYSTKIE. Jeśli zależy Wam na starych zapisach, zróbcie kopię folderu save.

//edit: jest już dostępna polska wersja
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Mam małą sprawę, pytanie, a zarazem prośbę:
Chodzi mi o jednostki ratuszowe. Nie o błąd powodujący, że późno reagują na polecenia. Problemem tychże jednostek jest ich cena i jakość, którą SR3 mógłby poprawić. Niestety mój angielski jest zbyt kulawy, abym jakoś samemu mógł zadziałać w tej sprawie :( Może ktoś mógłby się dowiedzieć, czy obecnie jest robione coś w tym kierunku. Bo przecież każdy widzi, że owych jednostek po prostu nie opłaca się "produkować":roll: A można by zmniejszyć ich cenę lub zwiększyć siłę/obronę- a przynajmniej niektórych. No i oddzielić wojownika od barbarzyńcy, a samemu wojownikowi zwiększyć np. obronę. Proszę o informacje w tej sprawie.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Nie jest planowana zmiana parametrów rebeliantów, żołdaków i włóczęgów, była taka propozycja co do wojowników, ale nie przyjęła się - po prostu uznano, że byłby zbyt silny, oraz właśnie przez losowość szkolenia barbarzyńcy-wojownika. Jeśli chcesz, możesz im podsunąć propozycję ceny/parametrów słabszych jednostek, jednak - szczerze - nie widzę powodu - myślę, że zostało to zrobione celowo.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Z wielką chęcią zaproponowałbym zmianę, ale:
-jak już pisałem, mój angielski jest kulawy :smutny: , więc musiałby to zrobić ktoś inny (jestem świadom, ile wymaga to zaangażowania)
-no i jedna osoba niezbyt wiele zdziała- przydało by się wsparcie.
Bo gdyby osób chętnych to tej zmiany było więcej, może grupa tworząca SR3 przychylniej by na to spojrzała.
Więc jeśli będzie ktoś chętny, to pomogę na ile tylko będę mógł- byleby nie miało to nic wspólnego z j. angielskim.
Jeśli ktoś miałby ochotę pomóc, no to czekam na odp.

I jeszcze jedno: mi chodzi o zmianę głównie barbarzyńcy i wojownika, no i włóczęgi- ten jest po prostu za słaby.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Jak już mówiłem, dopóki barbarzyńca z wojownikiem nie zostaną rozdzieleni, ich parametry będą takie same. Sam jestem za zmianą, ale w obecnej sytuacji byłoby to po prostu nieuczciwe.

Jeśli chociaż trochę znasz angielski, śmiało zgłaszaj to na forum SR3 - w razie czego zawsze masz słownik (w ostateczności tłumacz zdań online, szczerze - nie polecam).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

kuba11100 pisze:Od teraz wszystkie błędy proszę zgłaszać na tej stronie. Ułatwi to ich porządkowanie.
(rejestracja na stronie nie jest obowiązkowa)

Niepotrzebne zamieszanie w tym związku, skoro mamy już tutaj ten temat to zmiana może tylko wywołać problemy, kontrowersje i bulwersję, więc drogi kolego kontynuujmy tutaj. :P
Obrazek

Obrazek
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Zmieniony 15.11.08 o 22.19

Dobrze, może i masz rację, nie komplikujmy.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
ElDamiano
Użytkownik Forum
Posty: 74
Rejestracja: 06 lis 2007, 17:33
Lokalizacja: Lipno

Post autor: ElDamiano »

W ogóle to w tym SR3 powinni zmienić nie które błędy w ratuszu. Otóż jak płacimy 5 skrzynek złota za wojownika to powinniśmy dostać wojownika a nie barbarzyńce. Te losowe wybieranie jest trochę do kitu. Mało tego barbarzyńca powinien być słabszy od wojownika a to dlatego że ma zbroję.
Skoro temat o SR3 tu się rozwija to napisałem posta właśnie tutaj 8-)
Pozdrawiam.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

ElDamiano pisze:Mało tego barbarzyńca powinien być słabszy od wojownika a to dlatego że ma zbroję.
Z Twojej wypowiedzi wynika, że to właśnie barbarzyńca posiada zbroję, w rezultacie czego jest przeciążony i słabszy od wojownika, który najwyraźniej zbroi nie ma.
ODPOWIEDZ