Oficjalny Wrześniowy Konkurs 2008

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Oficjalny Wrześniowy Konkurs 2008

Post autor: Kheli »

No cóż. W dobie dzisiejszych czasów (dobrze to ująłem?) spotykamy się z coraz większą ilością konkursów, którymi cieszyć możemy oczy i umysły za sprawą Lucbacha. Czy w tym roku również spotkamy się z wielkim oficjalnym KaM'owym konkursidłem (większym i bardziej skomplikowanym, niż tegoroczne mini-konkursy), który reguralnie - a na pewno prawie - pojawia się od trzech lat na forum? Do września jeszcze dwa miesiące, nasz admin zamiast obmyślać nowe małe zadanka dla nas, mógłby zacząć opracowywać forumowiczom prawdziwe wyzwania, w których z chęcią uczestniczyłaby gawiedź. Nagrody zapewne ufunduje tradycyjnie sztab.com, oraz knights.sztab.com [czyt. - Lucb z własnej kieszeni], a podczas konkursu pojawi się dobrze znane nam podium z trzema miejscami, na których po miesiącu zmagań staną najdzielniejsi... KaM'owi specjaliści? Liczymy, że nie spotkamy się z takimi niedociągnięciami, jak w zeszłym roku; zaś poziom podniesie się, aniżeli mieliśmy okazje ów poziom oglądać dwa lata temu. Dlaczego właściwie konkurs odbywa się we wrześniu? Ponieważ jest to dobrze nam znany okres, który lubi zadawać nam baty na samą wieść, że wracamy do kochanej szkoły. A ponieważ na knights.sztab.com jest zawsze fajnie - tu czeka nas pierwsza pomoc w postaci przyjemności, dzięki którym zapomnimy o pierwszym mniej/bardziej wyczerpującym miesiącu nauki.
Rozgadałem się tradycyjnie. Postaram się mimo wszystko połapać w temacie i zadać pytanie, jakie miałem już w planie pisząc pierwszą linijkę tekstu. Czy pan Lucbach przewiduje konkurs na poziomie, oraz czy z czymś takim będziemy mieli możliwość spotkać się już we wrześniu - bez opóźnień.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Czekam na propozycje, bo tak czytałem Twój post i sobie myślę, że oczekiwania są jednak duże... Ale JAK je spełnić?!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Oczekiwania? Być może wymyślić jakiś całkiem nowy konkurs, który nie będzie miał dużo wspólnego (oprócz KaM) z pozostałymi. To powinno zadowolić zdecydowaną większość. Oczywiście sobie mogę mówić, że najlepiej od nowa wymyślić coś, a tak naprawdę to wymyślanie jest jedną z najtrudniejszych tutaj rzeczy. Szczególnie, że pomysł i realizacja powinny w przeciągu dwóch miesięcy przynieść oczekiwane efekty.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Ano właśnie... Sądziłem, że obecny konkurs spotka się z dużym zainteresowaniem i spodobają się wszystkim nagrody. Ale już na początku okazało się, że część osób "odpada w przedbiegach", nie chcąc powalczyć. Dogodzić wszystkim jest niezwykle trudno.

Jeden konkurs na razie trwa, mam pewien pomysł na kolejny, ale to jeszcze odległe plany. Czekam z niecierpliwością na Wasze propozycje.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Pomysł na kolejny? Hoho, zwolnij kolego, bo skończą Ci się pomysły już we wstępie na najważniejszy doroczny konkurs. Co za dużo, to nie zdrowo, a i ludzi to tak naprawdę zniechęca, nawet jeśli pomysły są wyrafinowane. Porównaj, ilu graczy uczestniczyło w konkursie, w poprzednich latach. Jeden konkurs na rok i tłumy, a tu jeden taki na miesiąc i mała garstka...
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Dlatego nie ma chyba sensu robić konkursu już we wrześniu, tylko dlatego, że jest taka "tradycja"...
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Już rezygnujesz, bo Ci się pomysły wyczerpują... możemy Ci pomóc, mamy jeszcze czas i trochę zapalczywości, to podrzucimy co ciekawsze pomysły, byle nasza tradycja nie została przerwana przez marudzącego Lucbacha. Głowa do góry, wiesz ile można zrobić przez dwa miesiące?
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Khelben pisze:Pomysł na kolejny? Hoho, zwolnij kolego (...)
a potem pisze:Już rezygnujesz, bo Ci się pomysły wyczerpują...
Hoho, zdecyduj się kolego.
Khelben pisze:Głowa do góry, wiesz ile można zrobić przez dwa miesiące?
Konkurs za dwa miesiące, równolegle z tworzeniem centrum misji... to chyba się mija z celem. Proszę o głos również innych, bo na razie to tylko dyskusja moja z Khelbenem.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Ja sie może wtrącę do dyskusji ;). Otóż dobrym pomysłem byłoby zrobienie jakiegoś fajnego konkursu w tym roku na jesień ;). Wszak w październiku 10. rocznica wydania gry o której jest to forum. Nie musi to być coś jakiegoś nie wiadomo jak rozbudowanego i koniecznie na wrzesień, czy październik. Można połączyć konkurs z tworzeniem misji. Na przykład użytkownicy stworzyliby misję lub kampanię, która zostałaby poddana ocenie jury. Autorzy kilku najlepszych (mniejsza z tym, czy będzie to 1, 3, 5 czy więcej użytkowników) zostaliby nagrodzeni fundowanymi przez (knights.)sztab.com nagrodami. Można też zrobić inny konkurs, bo pomysłów jest zadziwiająco wiele. Byleby był na późną jesień, względnie początek grudnia, bo wtedy to też będzie szturm na naszą stronę. Oby to była dekada KaM, którą mile zapamiętamy na przykład jakimś sporym konkursem czy premierą niezwykle rozbudowanego centrum misji KaM... No i powspominać stare dobre czasy - jaka była ta miniona dekada ;)...
Crimson (king) Michailoff
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Michailoffie, przecież konkursy dotyczące tworzenia misji są be! Nie wiedziałeś?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ