KAMowaty wierszyk

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Taa, pewnie będzie o genialnym Khelbenie i Cavie-idiocie, który pisze posty na 1 linijke :roll:
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Niezwykle kuszące, zapewniam Cię. Ale jak napisałem, będzie to o zacnych czynach, a do tego czasu masz możliwość wykazania się. Ostatnimi czasy napisałeś posta aż na cztery linijki, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Oczywiście później to musiałeś sknocić i teraz również napisałeś swą wypowiedź na jedną linijkę, zamiast ją bardziej rozbudować. Jeżeli tego nie poprawisz, to może zabraknąć w wierszydle miejsca o wzmiankę o panu Cavie. Ale to nie ode mnie w końcu zależy.
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

O mnie nie musisz nic pisać, o sobie to możesz cały poemat sklecić, nazwij go np. "Khelbeniada" i pisz tam o swoich chwalebnych wyczynach, kiedy pisałeś posta na 5 linijek albo opis misji na forum, a co tam możesz napisać o sobie nawet książke, powiedzmy "Pamiętniki z wojny forumowej", a o reszcie użytkowników napisz skromny, krótki wierszyk.
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Mogę, mogę. Ale taka poprawa w pisaniu przez Cava jest znacznie szlachetniejszym i chwalebniejszym wiersza czynem. Jestem przekonany, że o tym skleci się o wiele więcej zdań, niż o moim mile spędzonym dniu.
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Khelbenowe dzieła stały się bezcelerem kiedy to w roku 2130 odkryto sieć jaką się ludzie nazywali internetem. Od tego czasu wszyscy tylko mówią o genialnym twórcy niesamowitych wierszy i opowiadań na najsławniejszym forum internetowym knights.sztab (archeolodzy tak uważają). Już dziś daje się nagrodę 50000000$ za odnalezienie DNA poety co pozwoli go sklonować.
- To był również genialny kawalarz-mówi profesor Adam Drewno-Jego Humor przewyższał wszystko co..,..,ljfbvvdsdjixvd..............
Niestety tylko tyle udało mi się ściągnąć z przyszłości. Moja maszyna się zepsuła ale ta wiadomość upewniła mnie w tym że Khelben zrobi niesamowitą karierę w poetyce. :D :D :D
Westess krutue szaleń
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Hohoho... podoba mi się. :lol: Nie, żebym skromny nie był, ale w odmętach forum znaleźć z pewnością można mi równych (jeśli nie ciut gorszych) poetów. Zaś lepiej niż na piśmie idzie mi w znacznie czym innym. ;)
Korniszon
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 29 gru 2007, 14:01

xD

Post autor: Korniszon »

buahahaa, spox wierszyk i niektóre posty też xD
chamachi: KAM_TPR_TSK
hasło: kusza
ip w chmachi: 5.37.209.84
Awatar użytkownika
ElDamiano
Użytkownik Forum
Posty: 74
Rejestracja: 06 lis 2007, 17:33
Lokalizacja: Lipno

Post autor: ElDamiano »

jak zwykle o mnie zapomnieli =/ wierszyk bardzo fajny =)
Awatar użytkownika
BananowyJasio
Użytkownik Forum
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: BananowyJasio »

Ideał sięgnął bruku.
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Ja kiedyś chyba napisałem 2 wiersze o KaM, gdzieś są na forum :P
ODPOWIEDZ