Knights And Merchants SUPER STARS - o nowej grze wd. KAM

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Gość

Post autor: Gość »

I ja życze powodzenie :)
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

Przy "Alanbach presents" wyczuwalny jest amatorski mikrofon, jak ja kocham te nagrania xD dlatego nie używam mica...

Nie licząc tego małego załamanie oddechu na początku na reszcie mucha nie siada (jakby siadła to zabijcie, proszę :mrgreen: )



Powodzenia, hrhr :smiesne:
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Dokładnie Wiedzmin, od mojego subwoofera w tym momencie słychac i czuć taki mocny bass. :smiesne:
Obrazek

Obrazek
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Haha, głos jak z najlepszego trailera do filmu :mrgreen: ! Dobra robota!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Niestety wyobraźcie sobie, ale NIE posiadam studia nagrań! :niedowiarek: Jestem tylko skromnym forumowiczem KAM :usmiech: , który po prostu chce zrobić cokolwiek dla fanów KAM na miare moich mozliwości :coongada:: a to ze mi nie za bardzo wychodzi, to tylko potwierdza, że jestem tylko zwykłm :zraniony:
Poza tym przynajmniej do tego się nadam, bo mój super, biper szybki i w ogóle extra komputer NIE uruchamia mi programu do skryptów, więc nici z moich nowych misji. A tak przynajmniej taka o giera będzie, :maslaneoczy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Będzie polskojęzyczna wersja? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Napewno Alanbach dlanas coś zaaranżuje. :D Puki co czekamy na wydanie pierwszej wersji. ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Myslałem jednak nad wersją anglojęzyczną z racji na uzytkowników z niemieckiego serwisu KAM :coongada:: Chyba anglojęzyczna wersja az tak wam nie przeszkadz... :zamurowany: prawda? :smiesne: No chyba, że ... tylko wtedy dużo roboty przy zmianach w plikach :glupek:
Obrazek
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

To duży kłopot, dwie wersje językowe? Myślałem, że to kropla w morzu ;) Chciałbym, żebyś zaznaczył swoją polskość :)
Obrazek
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Mi to bez różnicy czy polska czy angielska, ja chodzę do szkoły i uczę się angielskiego więc mi to nieprzeszkadza. :P Zważywszy na szeroką liczbę graczy KaMa najwygodniej było by jak by powstała w języku angielskim. :) Angielski na świecie każdy powinien znać, chociaż podstawy tegoż języka a polskiego pewnie niezabardzo. ;)
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ