Kam - Platformówka [PROJEKT]

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Der Post wurde 1 mal editiert, zuletzt von Alanbach am 08.06.2005 - 13:54.
Pan Alanbach już tam chyba dawno nie uczęszcza :P Tak poza tym, to Polak? Był na tym forum?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

No był i to dosyć nie dawno :). Nawet tworzył temat w dziale z nowymi misjami ;)
Ps. Widziałem ten temat z platformówką jakiś miesiąc temu i się zmartwiłem, bo platformówka nie byłą ukończona :?
Awatar użytkownika
Warlike
Użytkownik Forum
Posty: 283
Rejestracja: 30 kwie 2006, 13:33
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Warlike »

Był na tym forum człowiek, który pisał zawsze pogrubioną pomarańczową czcionką ;) ... Chyba znacie tego gościa... :mrgreen:
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Ja znam, ale już to dawno temu. Chyba jakoś we wrześniu, a potem chyba od czerwca nie patrzał na forum. to taka czcionka :P ???
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Czyżby temat przeszedł na pana Alanbacha? Gdy strona cieszyła się czarnymi kolorkami, zaiste pisał na pomarańczowo, acz całkiem niedawno pomarańczowy kolor pociemnił do brązowego. Ach, i ma charakterystyczny KaM'owy obrazek w podpisie. ;) Coś jeszcze?
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Mnie zawsze denerwowały jego posty, oczy bolały, jak się je czytało :/ A w ogóle to nie wiem, co ma Alanbach do platformówki? :roll:
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Tworzył takową ;). Knights and Merchants superstar (czy jakoś tak...) się zwała... Chyba jest gdzieś na forum temat z tym związany, głowy jednak nie dam.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »


Witam. Doszły mnie słuchy o wielkiej dyskusji platformówkowej KAM. Otóż prawdą jest, iż pracowałem nad projktem KAM Super Star, którego screenshot umieszczam poniżej :arrow:

Obrazek

Niestety demko, które ukończyłem zawierało tyle bugów, że wstyd było cokolwiek udostępniać. 28 grudnia postaram się umieścić muzykę skomponowaną specjalnie do tej gry a bazującej na melodiach KAM. Będzie to moglo posłuzyć jako Fan-arts lub coś w tym stylu. :smiesne:
Na razie zawieszam ostatecznie prace nad projektem, bo potrzebuje minimum miesiąca do zrobienia pełnej, rozbudowanej i wciągającej KAM, a tyle będzie mi dane najprawdopodobniej dopiero w okresie wakacji. Dlatego, aby nie rzucać słów na wiatr nic nie obiecuje, ale bądźcie wytrwali. Cieszmy się, że przynajmniej mamy jako tako edytor misji :usmiech:

I jeszcze jedna kwestia: dlaczego jeden z was uważa, że pisanie na niemieckim forum jest zdradą? Czyżby zapomniano, że to właśnie do nich dostaliśmy te edytory? Poza tym Oni też - tak jak my, są fani KAM!!

Tak więc pozdrawiam wszystkich forumowiczów, szczególnie tych najwytrwalszych, których tu poznałem ale też tych nowych i oczywiście naszego moderatora Lucbacha, który tą stronkę doprowadził na szczyty profesjonalizmu 8-) A z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim dużo radościi aby nadchodzący rok był obfity w nowe misje... :wink:
Pozdrawiam
Alanbach
Obrazek
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

A oto i Alanbach we własnej osobie :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

No to czekamy na tą platformówkę Alanbachu, bo zapowiada się nieźle :).
ODPOWIEDZ