Propozycje budynków, rozbudowań.

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Dopóki nie dostaniemy kodu źródłowego od twórców, nie będzie możliwości wprowadzenia w życie tego typu pomysłów. A prawdopodobnie nie dostaniemy, więc nie ma sensu robić sobie nadziei.
spidercomp
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2009, 19:33

Post autor: spidercomp »

Dlaczego nie chcą go przekazać? I tak już nie zarabiają na niej!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Dużo się swego czasu rozprawiało o tym oraz o wszystkich minusach z ofiarowywania niekompetentnym osobom tego rodzaju rzeczy. My byśmy zyskali, ale oni by stracili, ponieważ człowiek jest istotą, której wierzyć nie można. Szczegółów tej sprawy doszukasz sie z pewnością na forum. Jeszcze jakiś czas temu temat ten robił furorę, bo pozwalał forumowiczom unieść się na skrzydłach fantazji i swoje pragnienia ujrzenia tego i owego w grze przedstawić publicznie. W dobie edytorów i innych nowości, świetność tego tematu zanika. Może dlatego, że ludzie mają już dosyć mrzonek i woleliby zdecydowanie stąpać mocniej po gruncie... kto wie?
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Myślę że ten temat jest bardzo dobrym sposobem aby się wykazać, pokazać swoje zaangażowanie na forum. Po za tym tworzenie grafik z żołnierzami to niezła zabawa. A co do obecnej popularności tego tematu....hmm.....powiem że to temat okresowo popularny szczególnie podczas wolnych dni takich jak ferie kiedy ludzie mają czas żeby coś narysować.
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Teraz czas na moje obrazki. :D
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2009, 10:47 przez Misiek3D, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Tak jak powiedział Khelben w niepotrzebnie założonym przeze mnie temacie tutaj zamieszczę moje budynki (tylko parę dodam i kilka poprawię). Oto one: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 8f357.html
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Misiek3D pisze:Tak jak powiedział Khelben w niepotrzebnie założonym przeze mnie temacie tutaj zamieszczę moje budynki (tylko parę dodam i kilka poprawię). Oto one: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 8f357.html
Lol... katownia: "Zabija złodziejów wroga". Przypomina mi to ludzką rzeźnię... a produktem końcowym byłaby kiełbasa do jedzenia. Takie 2 w 1.
Pomijając powyższy pomysł na budynek dodam tylko, że wykonanie jest tragiczne... i chyba tyle. Nie ma sensu się dalej rozwodzić...
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Dzięki. Też tak twierdzę. :D
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Misiek3D pisze:Kościół - tu odprawiane są msze w intencji twoich poddanych lub twojego wojska. Jeśli wybierzesz pierwszą opcją to wydobycie wszystkich towarów wzrośnie o 15%, jeśli drugą to każdemu z twoich wojowników zwiększy się obrona o 15%
Zacytowane z obrazka z założonego tematu

Jak dla mnie to KaM to nie ogame żeby się bawić w procenty wydobycia itp. A co do budynków to wolał bym je zobaczyć w otoczeniu KaM niż na obrazku i to w dodatku w przybliżeniu. Pomysły niezłe ale wykonanie 2 na 5.
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
maks4444
Użytkownik Forum
Posty: 100
Rejestracja: 13 gru 2008, 23:44

Post autor: maks4444 »

Straszna kaszana :D w ogóle nie podobne do KaM. (katedra kościół jeszcze jakoś by się podpicowało i by wyglądał ale reszta to...)
ODPOWIEDZ