Trick z łucznikami/kusznikami

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Brzoza
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 28 sie 2007, 23:56
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Trick z łucznikami/kusznikami

Post autor: Brzoza »

NIe wiem czy już to gdzieś było ale ostatnio opracowałem dośc ciekawy trick z wykorzystanim łuczników lub kuszników kóry najlepiej sprawdza się przy burzeniu budynków.

Jak zapewne wiadomo łucznik i kusznik po oddanym strzale sięga ręką po strzałe lub napinają kuszę aby oddać kolejny strzał co wiąże się ze stratą czasu otóż można tego uniknąć, jak ?

W momencie kiedy strzelcy(łucznicy lub kusznicy) oddadzą strzał i ich pociski trafią w cel nakazujemy ponowic atak, atak odbywa się od razu bez napinania łuku lub kuszy pociski trafiaja w cel, strzelcy jeszcze nie zdąża napiąć sprzętu a my znowu dajemy rozkaz "atakuj" i tak dalej i tak dalej

Niestety trochę trzeba się naklikać ale jak komuś zależy na jak najszybszym zburzeniu budynku to bardzo sie przydaje

Pozdrawiam Viksen
Ostatnio zmieniony 29 sie 2007, 12:21 przez Brzoza, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Też to kiedyś odkryłem. Podobnie jest z innymi jednostkami. Aby pominąć ten moment zamachnięcia się z mieczem / toporem / lancą na budynek też można klikać. Ale wychodzę z założenia, że to się nie opłaca. Burzenie jest minimalnie szybsze, a i tak wolę F8.

A poza tym, to chyba nie było takiego tematu, więc dobrze, że zwróciłeś na to uwagę - może komuś przyda się twoja porada? :)
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Tak, ja tak samo jak Rafael_5000. Ale uwaga! Gdy kliknie ktoś za szybko, to mogą nie uderzyć ani razu :D Taki bajer ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Brzoza
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 28 sie 2007, 23:56
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Brzoza »

Fajna sprawa jak ktoś chce szybko zniszczyć wierzę obronną zanim wróci rekrut z gospody :wink:



Przepraszam za błędy ortograficzne, pisałem to w środku nocy, musze się przerzucić na fire foxa :wink:

ot: czy moderatorem jest polonista :?: :smiesne:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

viksen pisze:Fajna sprawa jak ktoś chce szybko zniszczyć wierzę obronną zanim wróci rekrut z gospody
Zawsze można mu zabarykadować wejście do wieży i gdy ten tak stoi bezradnie, pacnąć z topora. ;)
viksen pisze:ot: czy moderatorem jest polonista
Trudno ażeby nie...
PawelJC
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 29 lip 2007, 23:48

Post autor: PawelJC »

Tak, do wrogich wojsk szczególnie skuteczne, bo wtedy czesto łucznicy zamiast oddac drugi strzał to podchodzą do przeciwnika i daja sie zabic.
Jesli ktos chce to uzyc jako pomoc w walce z wojskami to wtedy trzeba kliknac tak zeby łucznicy sie ustawili (nie wiem jak to fachowo nazwac :P , na panelu sterowania wojskami to taka wyprostowana dłon, przycisk drugi od góry)
Awatar użytkownika
Brzoza
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 28 sie 2007, 23:56
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Brzoza »

Jasne że nie jest to jakieś odkrycie ameryki, ale lepiej o tym wiedzieć niż nie, a nóż widelec się komuś przyda :wink:
krzysiek000
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2007, 17:03

Post autor: krzysiek000 »

Post do usunięcia
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 22:19 przez krzysiek000, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

To ja już dawno zauważyłem krzysiek :)
Ale ten trick tylko znałem z wojskiem który nie strzelał, czyli wojsko szturmowe, lancerze i halabardziści. Fajnie wiedzieć 8-)
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

No to muszę przyznać, że macie farta panowie, bo ja, gdy kiedyś zauważyłem, że można w ten sposób minimalnie przyspieszyć niszczenie budynków bronią białą, to oczywiście spróbowałem tego tricku i z kusznikami.
Wiadomo oczywiście, że kusznicy przy pierwszym strzale walą od razu, bez napinania. I co się stało ? Za każdym razem gdy kazałem ponowić atak, tura kusznika rozpoczynała się od naciągania broni :zamurowany: Próbowałem tego w różnych mometnach - zawsze zaczynał od ładowania. Szkoda :?
ODPOWIEDZ