Jest więcej kodów do Tsk?

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Wormek
Użytkownik Forum
Posty: 28
Rejestracja: 16 mar 2006, 11:31

Post autor: Wormek »

EEE...No cóż...jak powiedziałeś umisz ustawiac tym trainerem wszststkie rzeczy tylko do 255!Więc zeby miec więcej a pomnożeniu do 255 dopilnowac aby tego towaru którego mamy 255 doszła jeszcze jedna sztuka a wtedy mozemy jeszcze raz pomnozyc ale tym razem do 65535 sztuk towaru!(ustawiając juz 2 byte tak jak w poradniku)






P.S. Szkoda że niemam Win 98...
Jam jest.
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

Nie. Tak się nie da. Przynajmniej mi się nie udało... jak będziesz miał dajmy na to: 256 sztuk czegoś tam. Chcesz do tego dodać (pomnożyć ew.) jeszcze 255 albo ileś razy 255. Nie da sie. Jeśli będziesz miał 256 sztuk i zrobisz to jak tam było napisane to po prostu wartość wróci ci do 255 :wink: Ty po prostu wpisujesz w okno ile chcesz mieć danego towaru nie? jak masz 300 sztuk i wpiszesz FF (to jest w heksach 255) to wartość 300 wróci do 255, bo program uzna że taką wartość chciałeś osiągnąć. mam nadzieję ze o to ci chodziło... :wink:
..:::ZEST Riddles:::.. To cię pochłonie...

www.zestriddle.oz.pl
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

Znowu przepraszam że pisze następny post. :oops: Chciałem dodać że mogę przepisać na kompa kolejną część poradnika, dzięki której można podwyższać wartość do więcej niż 255. O wiele więcej... :wink:

Myśle że poradnik będzie gotowy w piątek, czyli jutro :wink:
..:::ZEST Riddles:::.. To cię pochłonie...

www.zestriddle.oz.pl
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

Znalazłem program bardzo podobny do MTC ale uwaga: pod XP. Cały program jest po prostu kopią MTC. Link do niego tutaj. A link do strony gdzie można znaleźć opis (niestety opis jest po polsku a program po angielsku, ale sądze ze przykładającym się do angielskiego nie sprawi to kłopotów)jest tutaj. Programu jeszcze niewypróbowałem, ale wiem od paru osób które do mnie piszą, że przydałby im się taki program pod XP :wink: . Tylko nie jedźcie na mnie gdyby niedziałał - to nie byłaby moja wina. Po prostu znalazłem ten program w sieci i go umieściłem tutaj. :wink:

Nie cheatujcie za dużo :twisted:
..:::ZEST Riddles:::.. To cię pochłonie...

www.zestriddle.oz.pl
Wormek
Użytkownik Forum
Posty: 28
Rejestracja: 16 mar 2006, 11:31

Post autor: Wormek »

Blaszak!Te linki nie działają (a przynajmniej mi nia działaja!)
Jam jest.
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

.Hm... racja, ale czamu...? Spróbuje tak nieelegancko :) : http://www.narloch.net/lasthope/index.htm <<<to jest ta strona
..:::ZEST Riddles:::.. To ci&#281; poch&#322;onie...

www.zestriddle.oz.pl
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Post autor: Setman »

czemu ?

bo na koncu dales ukosnik i to jest link do folderu..
Obrazek
piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: piotrek_1000 »

A ja na początku ( na 1 stronie tego tematu) czytałem o jakims kodzie chmurka, znak zorro, co to ma znaczyc :||: :galy: :?: :!: ????? :?: :?: ! ?
Powr&#243;t do KaM !!!!
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Kody do KaM są i tak beznadziejne i już lepiej grać bez tych ułatwień. Tak walnę wszystkie produkty do spichrza kodami, to pomocnicy zajmą się jedynie przenoszeniem broni i zbroi a resztę będą mieli gdzieś.
ODPOWIEDZ