Ściaganie ostrzału - bug czy strategia

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Raunin pisze:Ale podczas własnej obrony przed szturmem mogę się zasłonić budowlańcami (przekopując pole pod własnymi wieżyczkami)? Czy może po PT jest jeszcze jakiś inny mechanizm zabraniający zabijania budowlańców?
Możesz. Wiem, że kiedyś ma zostać wprowadzona koncepcja "humanitarnego zabijania" swoich poddanych - po prostu będą wchodzić do szkoły i tam znikać (w domyśle: zostaną ponownie przeszkoleni, więc niby nie będziemy musieli już kazać im popełnić harakiri). Może jeśli to wprowadzą, to zablokują możliwość wysyłania budowniczych nie tam gdzie trzeba.
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Ściaganie ostrzału - bug czy strategia

Post autor: Obserwator »

sado1 pisze: Wiem, że kiedyś ma zostać wprowadzona koncepcja "humanitarnego zabijania" swoich poddanych - po prostu będą wchodzić do szkoły i tam znikać
A nie lepiej wprowadzić nowy budynek? Obóz koncentracyjny :smiesne:
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Aż się uśmiechnę :szczerzy:
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Co ja bym zrobił bez tego triku w misji w kanionie ciasnym jak nie powiem co, pachołki na klifie strzelcy piechota i kawaleria do dyspozycji, a to początek misji, jazda idzie na zwiad jednym kuniem strzelców, ustawiasz u zaraz jest czysto. Przydatny tak samo jest trik z jednym łukiem/kusza/pachołkiem strzelasz i zmywasz się do bazy wróg obrywa cegłami, jak jesteś daleko przeludniona wioska może sobie nawet wypić piwo, bo ma wyjebane, nie słyszy krzyków ani hałasów walki. To gra komputer ma tak ustawione każde IQ normalnie sobie strzelasz do wroga widzisz ,że coś idzie, z drugiej strony to zmieniasz cel. Plus dochodzi do tego fakt, że raz trafisz raz nie, przykładem jest misja 20 tsk z barbarzyńcami, gdzie raz ci zostanie 12 ludzi a raz 90% plutonów.
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Nie ma zadnego mechanizmu ,spokojnie mozesz zrobic pole przed wlasna armia i przy swoich wiezach...
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

A ty co archeolg?
ODPOWIEDZ