Kam Remake Przyśpieszenie :)

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Kam Remake Przyśpieszenie :)

Post autor: Gość »

Witam !
Mam problem z Kam Remake .
Chodzi o to że gdy buduję moją osadę z pewnym czasem gra zaczyna sie ścinać , robotnicy chodzą wolniej , przewijanie to brak słów , ale jak przeciągnę kursor na wolne miejsce na mapie , to bardzo szybko sie przewija.
Jest jesszcze problem z przyspieszeniem czasu. Od kiedy odkryłem przyśpieszenie gram tylko i wyłącznie z nim :D . I problem jest taki że jak już mam rozbudowane miasto to wtedy strasznie sie tnie . Mam również KAM Tpr a w nim 2 kampanie :)
Przepraszam ale jestem nowy i to 2 już mój problem z Grą K&M Remake .
Awatar użytkownika
Hajmus
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 29 wrz 2011, 21:16
Lokalizacja: Białośliwie/Koszalin

Post autor: Hajmus »

W lewym górnym rogu menu głównego wyświetla się wersja biblioteki Open GL. Jeśli w praktyce jest niższa niż 1.5.x - może to stwarzać problemy z płynnością (FPS<10). Ilość klatek możesz sprawdzić klikając F11 podczas gry.
Gość

Post autor: Gość »

open gl 1.50
Gość

Post autor: Gość »

eeej a pomożesz mi ze skryptem proszę!!!!!!!!!!!!!! to ważne
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Pachooołek pisze:eeej a pomożesz mi ze skryptem proszę!!!!!!!!!!!!!! to ważne
Już założyłeś temat o tym, nie przenoś tutaj dyskusji o tym.

Dobrze byłoby, gdybyś podał jaki masz procesor, RAM, kartę graficzną i wersję systemu operacyjnego, bo objawy wskazują na to, że sprzęt po prostu nie wyrabia przy większych, bardziej zabudowanych i zaludnionych mapach. Swoją drogą to normalne, że wraz z postępem gry będzie ona zużywała coraz więcej zasobów, przez co może działać wolniej (w grach sieciowych jest to szczególnie odczuwalne, tam dochodzi jeszcze synchronizacja).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
ODPOWIEDZ