Odkrycie w "text.lib"

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Odkrycie w "text.lib"

Post autor: Ciemnozielony »

Siemacie. Nie za bardzo wiedziałem, gdzie temat założyć, ale mam pytanie - w pliku "text.lib" w oryginalnym KaMie chciałem sobie pozmieniać nazwy wojowników. No i zauważyłem takie słowa/wyrażenia:

- "Gwardia",
- "Kawaleria",
- "Buduj płot",
- "Buduj mur",
- "Budowanie muru"

Czy ktoś wie o co chodzi?
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Tak, to po prostu pozostałości po planowanych elementach gry, czy ewentualnego edytora (gwardia i kawaleria by tam pasowały, do ustawiania pozycji obrony).
Jest tego trochę, np. Warsztat Luków (pisownia oryginalna), Dom czy dwukrotnie występujący Drwal (początkowo jego funkcje były rozdzielone na dwie osobne jednostki i budynki). Teksty różnią się też między wersjami, w angielskiej można znaleźć jeszcze Training Hall, na miejscu którego w polskiej wersji jest pusto.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Buduj płot... Możliwe, że wokół pól jakichkolwiek, by nie wbijali Ci żołnierze na uprawy.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 14:07 przez Kheli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jared
Użytkownik Forum
Posty: 178
Rejestracja: 03 lis 2007, 20:03

Post autor: Jared »

A mi się wydaje, że to zagroda do chlewu i stajni, do tego, aby ustawiać ilość świń/koni, które chcemy hodować.
Obrazek
kris992 -> Jared
ODPOWIEDZ