Jakie misje da się przejść z wojskiem co jest na początku?

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Pisząc " nie da rady " grzeszysz. Wszystko się da. ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Sabatoner
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 05 lip 2012, 12:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie misje da się przejść z wojskiem co

Post autor: Sabatoner »

Karol pisze:Nie wiem jak wy, ale da się przejść :
1,2,3,4,5,6,7 :D
TSK 8 ( próbuję ) :|
9, 10 :D
11( też próbuję ) :|
12, 13 :D
14 ( nie da rady ) :smutny:
15 i 16 sprawdzam 17, 18 ,19 :D
a 20 nie da rady. :smutny:

Jeśli chcecie wiedzieć jak napisz na e-mail < lorakasableik@o2.pl >

//Wiem, że stary temat, ale nie mogłem się powstrzymać od wywalenia capsów z tytułu
//kuba11100

14 się da. Jednym lekki jeźdźcem przekradasz się do bazy zielonych, zatrzymujesz budowe gospody zabijając budowniczych czekających na kamień (chociażby jednego) po czym od razy jedziesz tym jeźdźcem do bazy czarnych zatrzymując budowę chyba szkoły i gospody po czym ich pomocnicy umierają z głodu, a jak nie ma pomocników to nie ma kto wykarmić armii :D
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Mnie bardziej ciekawi jak skutecznie przejść tę misję bez trywialnych sztuczek. Miałem dużo trudności z wyratowaniem sprzymierzeńca, który na okres tego etapu jest właściwie istną zawadą, nie pozwalającą się skupić. Poza tym ulokowaną w niezbyt przychylnym defensywnie miejscu, tuż naprzeciwko odrobinę nazbyt potężnego nieprzyjaciela, gdzie wojskowe zaczepki właściwie toczą się na jego terenach. Misja nie służy ewidentnie do łatwych. Dwóch asów komputera zdecydowanie dla jednego gracza tutaj byłoby wyzwaniem, gdyby nie zaczepiany bez ustanku sojusznik i reperkusje idące za wytrzebieniem jego drewnianej wioski. Odległość też przysparza problemów, a przenoszenie całych fortyfikacji do wnętrza jego lichej wiochy nie sprzyja czasowi własnego zbrojenia się, kiedy budowniczowie zajmują się długimi drogami na południe, miast rozwijać przemysł oparty na węglu. Toteż sześciu wojowników lekkiej jazdy jest początkiem dość fatalnym, jeśli chce się w sposób wytworny zabrać do roboty.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakie misje da się przejść z wojskiem co

Post autor: robi29 »

Sabatoner pisze:14 się da. Jednym lekki jeźdźcem przekradasz się do bazy zielonych, zatrzymujesz budowe gospody zabijając budowniczych czekających na kamień (chociażby jednego) po czym od razy jedziesz tym jeźdźcem do bazy czarnych zatrzymując budowę chyba szkoły i gospody po czym ich pomocnicy umierają z głodu, a jak nie ma pomocników to nie ma kto wykarmić armii :D
Niestety, ale czarny już od początku ma gospodę, tak więc, zabicie budowniczego nie załatwia sprawy. To tylko zahamuje rozbudowę wroga, ale dalej będzie żyć i jak dobrze pamiętam, będzie robił wojsko. Sprytnym sposobem najlepiej zniszczyć wszystkich pomocników albo spichrz, który akurat jest poza zasięgiem wież obronnych.

Dzięki Khelbenowi włączyły mi się wspomnienia, jak ciągle wczytywałem ową misję ze stanu jedna godzina i osiem minut, po to, aby wreszcie obronić sojusznika przed zielonym. Jakie było moje rozczarowanie, jak ledwo co uratowałem sprzymierzeńca z tej walki i już czarny szedł na moje miasto. Misja kilkakrotnie przeze mnie i mojego tatę przeklęta, ale dziś jest jedną z najlepszych.
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Bez wałków w stylu mieszanie jazdą we wrogich bazach, ja tą misję na ogół przechodziłem wieżując sojusznika.

Ktoś tak próbował? :P

//To już lepiej napisz bunkrując. :]
//Khel
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Nie... Zielony nie ma gospody, ani szkoły, a czarny nie ma szkoły.
Czy je&#347;li poruszaj&#261;c si&#281; z pr&#281;dko&#347;ci&#261; d&#378;wi&#281;ku osi&#261;gniesz pu&#322;ap pr&#281;dko&#347;ci &#347;wiat&#322;a dwukrotnie za&#322;amuj&#261;c tym czasoprzestrze&#324;, to czy b&#281;dzie mia&#322; dwa pierwiastki z trzech ziemniak&#243;w wi&#281;cej ni&#380; suma sedes&#243;w w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

takie pytanko co to za jakaś nowa kampania bo znam tylko TSK i TPR;p
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Jaką kampanię masz na myśli? Nie ma innej, są tylko 2.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Była mowa o TNL (The New Lands), można ją pobrać stąd:
http://lewin.hodgman.id.au/kam/index.ph ... &Mission=1
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

No, ja zaliczyłem ich już trochę więcej:
TSK, TPR, TNL, TCK, TT, TGE, TWW
i powiem, że każda z nich warta jest zainteresowania.
ODPOWIEDZ