Co robisz gdy nie masz co robić??

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Racja, jak jest dużo jednostek na mapie nie wariują, chociaż nadal mogą zacząć chodzić wbrew wydanemu rozkazowi, gdy ich liczba w jednym oddziale przekroczy 80 (nie można złączyć grup w tak dużą przyciskiem, ale dzieje się to automatycznie pod drzwiami warowni, powodując błąd).
Nie zależy to też od systemu, jak TPR 1.52 pod XP się nie będzie wieszać to można zobaczyć, że nawet jak jest dużo żołnierzy to stoją normalnie, a i ataki wtedy działały.

Mówiąc TSK mam na myśli silnik gry (wersje 1.30-1.32), nie kampanię.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
miron
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:35

Gdy nie ma co robić ja...

Post autor: miron »

buduję ulice na całej wiosce, nie wiem jak można grać na jednej ścieżce, ja muszę mieć co najmniej 2,w newralgicznych miejscach (spichrz, gospoda) szerokość nawet 3-4 kamieni. to kapitalnie usprawnia pracę pomocników.

//Błądzik. Popraw, proszę.
//Khel
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2009, 18:22 przez miron, łącznie zmieniany 2 razy.
Policzym ich, jak ich pobijem.
Awatar użytkownika
kornik0
Użytkownik Forum
Posty: 45
Rejestracja: 17 kwie 2009, 19:25

Post autor: kornik0 »

moze to zabrzmi jakbym mial lekkie zaburzenia rownowagi psychicznej, ale albo wciskam budowanie ---> droga, i caly czas zaznaczam odznaczam (raczej rzadko to robie)
Tutaj juz normalniejsze rzeczy:
albo patrze co sie dzieje, czy dlugo wytrzymaja bez jedzenia, ile mam towarow w spichrzu, robie zwiad, atakuje wroga, albo patrze na pomocnikow itp
Awatar użytkownika
Hurasek
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:24
Lokalizacja: Psary Śląskie

Post autor: Hurasek »

He, ja przeważnie patrzę (jeśli mam je odkryte) na miasto przeciwnika, odkrywam wszystkie zakątki mapy, obserwuje prace moich poddanych, jak mi rośnie jedzenia w spichrzu:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Ja osobiście jak mam wolny czas w k&m np. TSK to szukam złota , żelaza przynajmniej się staram.Sprawdzam towary w spichrzu :D . Czasami nawet jak moi wrogowie o tym nie wiedzą to sprawdzam gdzie oni są ale nie żołnierzem w inny sposób :szczerzy: ale togo nie powiem jak :wink: A jak mam coś zrobić w domu , iść na obiad to buduje jakieś 4..5..6 budynków (zależy) i idę :D
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

A ja wiem, co robisz. :lol:
Klikasz na jednostkę. Następnie na klawisz "atak" i jeździsz myszą po mapie. Tam, gdzie ikona zmienia się z "dłoni" w pięść/pięść z nożem, tam jest wróg. :wink:
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
kamtpr
Użytkownik Forum
Posty: 98
Rejestracja: 11 cze 2009, 13:43
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: kamtpr »

ja sprawdzam rozne statystyki no ale raczej ciagle cos buduje(najczesciej droge) i walcze albo sie przygotowuje do atatku
Awatar użytkownika
Karol
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 14 lis 2009, 19:20
Lokalizacja: Kosierz

Post autor: Karol »

Niezły bajer. Ja próbowałem robić z jednego aż 3 miasta. Dawałem rady, al e potem pomocnicy się gubią, a miasta rozdzielałem drogę jakimś budynkiem :D

Ja jak się nudzę, to potrafię zawsze coś wymyślić. Miasto pancerzyków, nieskończone pola zboża lub winnic, autostrady z kamienia :D
Awatar użytkownika
Toczek
Użytkownik Forum
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2009, 21:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co robisz gdy nie masz co robić??

Post autor: Toczek »

doman100 pisze:Zastanawiam się jak wy spędzacie ten czas.
Dawno nie grałem w K&M, ale jeszcze gdy to robiłem to dawałem listę zadań do wykonania (budowanie drogi pod gospodarstwa, młyny, piekarnie, chlewy, oranie pól, budowa winnic etc.) i szedłem robić kilka serii po 10 pompek, brzuszków, przysiadów i kilka ciekawych mutacji tychże ćwiczeń. Po kilku minutach szedłem sprawdzić co mi się zrobiło i stosownie do tego uzupełniam listę o kolejne rozkazy i wracałem poćwiczyć.

Jak już zbudowałem miasteczko punkty na liście zadań zapełniałem zleceniami na produkcję broni i znowu wstawałem od kompa. Potem już tylko do tego doszkalałem rekrutów i szedłem zbierać śmietankę, czyli spuścić łomot mojej konkurencji.

Zapasów w spichlerzu nie sprawdzałem, bo plan rozbudowy miasteczka był zawsze ten sam i nigdy niczego mi nie brakowało, tak samo rzadko patrzyłem jak moje ludki pracują, czasami tylko analizowałem rozmieszczenie wrogich wojsk, żeby wykorzystać głupotę AI.
http://farmersi.pl - polecam wszystkim, którzy cenią sobie wymagającą myślenia rozgrywkę na poziomie.
Awatar użytkownika
bowmann
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:31

Post autor: bowmann »

Hmmm... fajne pytanie, kiedy gram w KAM TSK to nie maF więc jest duuużo czasu - zazwyczaj wtedy się masturbuję :cyklop:
Oczywiście to taki joke :lol: idę po prostu zrobić sobie coś do jedzenia a w TPR to jakoś przez to F8 szybko mija więc gram dalej..
ODPOWIEDZ