Knights and Merchants TPR - download

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Grałem na obcojęzycznych, ale moim zdaniem są gorsze.
Może się mylę, ale wydaje mi się, iż polska wersja jest najlepiej zrobiona, tj. mamy więcej "odgłosów" do poszczególnych sytuacji. Np. (tu zmyślam wartości liczbowe) do "dawać żarcie" każdej jednostki w wersji angielskiej są trzy różne pliki dźwiękowe, a w polskiej cztery. Podobnie z "naprzód" czy "do szturmu".
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
kornik0
Użytkownik Forum
Posty: 45
Rejestracja: 17 kwie 2009, 19:25

Post autor: kornik0 »

Nigdy nie grałem w Angielską wersję, ale widziałem na necie. Angielskie odgłosy są miłą odskocznią, ale na dłuższą metę wolę polskie.
Dlaczego? - chyba większość z nas lubi jak krzyczą "dawać żarcie" oraz odgłosy PzM i Ciężkiej jazdy:D

P.S. Wie ktoś gdzie znajde angielską wersje gry / angielskie dźwięki ?
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Alanbach pisze:A ja już mam fobię i kolekcjonuję inne wersje językowe KAM. Dlatego mam do was takie pytanie: Czy nie wiecie skąd wziąć pełną wersję niemiecką? :coongada:: nie mgę jej nigdzie znaleźć.

Uwazam, że odgłosy umierania najlepsze są w anglieskiej (niektóre z nich są powielone bez zmieniania do wersji rosyjskiej i demówki niemieckiej). :smiesne:

//Popraw błąd. Znowu ten sam.
//Nie używaj synonimów, tylko zastanów się, jak poprawnie pisze się ten wyraz.
//On jest w słowniku, tylko zapisany inaczej.
//Khel
Obrazek
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Otóż mi sie wydaje, że najlepsza jest wersja angielska (najgorsze odgłosy są w rosyjskiej a najmniej zrozumiałe, bo niewyraźne w niemieckiej). Wy pewnie się przyzwyczailiście do polskiej. Ja kiedy grałem przez kilka miesięcy w rosyjską w liceum (bo nim kupiłem polską, wpierw miałem rosyjską: z tą dziwną okłądką której scan przesłałem Lucbachowi, możecie zobaczyć na stronce), to tak się orzyzwyczaiłem, że kiedy zainstalowałęm polską to bardo mnie raziło i mi się niepodobało, dopiero z czasem zmieniłem zdanie, że nasza wersja jest lepsza.

A i ponawiam pytanie, nie wiecie gdzie znaleźć niemiecką? Bo ja nie mam programów P2P a uzywam kompa na którym nie mam praw administratora więc nie mogę takowych zainstalować. Może mi ktoś pomóc to jakoś pobrać?
Obrazek
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Na pewno możesz zainstalować gdzieś w swoim katalogu domowym (zazwyczaj C:\Documents and Settings\użytkownik w 2K/XP/2K3 lub C:\Users\użytkownik w Viście).
Tylko czy nie lepiej będzie spróbować podmienić pliki dźwięków z jakimś niemieckim demem i wgrać niemiecki SR2/SR3? Litude ma sporo dem na swojej stronie.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Dzięki - nie pomyślałem o tym!!! Czy możesz mi podać adres strony tego Litude i npisać co dokładnie zrobić aby zamienić pełną polską wersję na niemiecką mając patche i takie tm inne?

P.S.
W demie nie ma wielu odgłosów np. tych z ratusza i metalowych jednostek :zraniony:
Obrazek
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

http://knights.x10hosting.com/
W demie TPR jest misja 9 TPR, wydaje mi się że tam były jednostki ciężkozbrojne, przynajmniej u wroga. A jednostki z ratusza używają głosów innych jednostek we wszystkich wersjach językowych z czego wiem.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Marek322
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2009, 21:46

Ważne !!!!!!!

Post autor: Marek322 »

Pobrałem grę Knigkts_and_Merchants_PL TPR bo moja płytka się rozpadła i podobno tu mam szukać klucza do pliku setup.rar nie wie ktoś jakie jest hasło.
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

spróbuj knights.sztab.com :P
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Lonian12
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2009, 13:28
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Lonian12 »

<<^>>
Ostatnio zmieniony 20 gru 2013, 13:03 przez Lonian12, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ