Węgierskie "Knights & Merchants"

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Węgierskie "Knights & Merchants"

Post autor: Kheli »

Jak mr. lucbach ładnie napisał w dziale "KaM w innych krajach - okładka węgierskiego wydania zawiera w sobie błąd, mianowicie cyfrę 2, która oznacza, iż jest to część druga gry.
Jakby tak pomyśleć, to według mnie sie zgadza. Jest to druga część gry, aczokolwiek z 'ulepszoną' częścią pierwszą. Czemu druga? bo mimo tego, że jest jako dodatek część pierwsza, mamy tu zupełnie nową kampanię, nie przypominającą wcale pierwszej. Dlatego też twierdzę, że ta dwójka na okładce spokojnie pasuje... aby nikt nie miał tutaj wontów, możnaby to nazwać -" część druga z dodatkiem".
Wasze zdanie?
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Od dawna The Knight bronił nazwy przed tą dwójką na końcu. Wyrazem tego może być na przykład nazwanie działów na knightsandmerchants.de - "K&M i "K&M2(?)". Podkreślam ten znak zapytania przy nazwie drugiego działu. Można zapytać go o zdanie (wysłać do niego e-maila, żeby się tu udzielił?).

Tylko na Węgrzech dodali cyfrę dwa... Moim zdaniem jest to tylko nowa kampania z kilkoma dodatkami. Poza tym nic nie zmieniło się jakoś rewolucyjnie, żeby od razu nazywać to drugą częścią gry. Porównajmy kolejne części Settlersów albo ANNO. Tam zmiany są bardzo widoczne. W K&M... sami osądźcie...
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jeśli chciałbyś the Knight'a zamieszać w tą rozmowę, bardzo proszę. Ja do niego po niemiecku nie napiszę ;).
Załóżmy na chwilę, że TPR nie ma w sobie kampani TSK... jak byśmy wtedy to nazwali? (oprócz "The Peasant Rebellion").
TSK jest według mnie właśnie dodatkiem, by gracze, którzy sięgnęli po Bunt Chłopów, nie musieli kupować jeszcze Zgruchotanego Królestwa.
Green
Użytkownik Forum
Posty: 40
Rejestracja: 01 wrz 2006, 19:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Green »

Khelben pisze:by gracze, którzy sięgnęli po Bunt Chłopów, nie musieli kupować jeszcze Zgruchotanego Królestwa.
Ale i tak gracze muszą kupić jeszcze TSK do gry przez neta, bo pewien bug (zapewne wam znany) uniemożliwia granie przez neta w TPR :obrazony:
Khelben pisze:TSK jest według mnie właśnie dodatkiem
Gdyby było, to w pudełku z tą grą byłaby jeszcze płyta z TSK :P
Khelben pisze:Załóżmy na chwilę, że TPR nie ma w sobie kampani TSK... jak byśmy wtedy to nazwali? (oprócz "The Peasant Rebellion").
Nazwalibyśmy to zapewne "samodzielnym dodatkiem do Knights & Merchants" :lol: :wink:
Khelben pisze:Jeśli chciałbyś the Knight'a zamieszać w tą rozmowę, bardzo proszę. Ja do niego po niemiecku nie napiszę ;).
Przecież The Knight zna angielski więc porozumienie nie stanowi tu problemu :niedowiarek: :twisted:
Poniższe stwierdzenie jest fałszywe
Powyższe stwierdzenie jest prawdziwe
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Green pisze: Gdyby było, to w pudełku z tą grą byłaby jeszcze płyta z TSK

Zmieściło się na jednej...
Green
Użytkownik Forum
Posty: 40
Rejestracja: 01 wrz 2006, 19:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Green »

Khelben pisze:
Green pisze: Gdyby było, to w pudełku z tą grą byłaby jeszcze płyta z TSK

Zmieściło się na jednej...
Chodziło mi o to, że w pudełku byłaby jeszcze jedna płyta z czystym TSK :niedowiarek:
Poniższe stwierdzenie jest fałszywe
Powyższe stwierdzenie jest prawdziwe
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

możesz mi powiedzieć po 'kiego grzyba? jest to druga część K&M + część pierwsza... jeśli już, to na okładce winny być pokazane obie części - tu się zgadzam...
jeśli nie masz Green'ie czegoś ważnego do napisania w tym temacie, to lepiej nie pisz nic. Twoje zdanie już znam...

Khelbenie, proszę nie odnoś się w ten sposób do innych Forumowiczów. Jeśli to przeczytasz, to możesz skasować.
ODPOWIEDZ