Barwa i imie białego gracza

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Barwa i imie białego gracza

Post autor: kurzel131 »

pojawia się w misji 10 tpr jako sojusznik.
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Nie jest ono wyjaśnione z prostego powodu - ów gracz jest sojuszniczą wioską, jak w misji 7 czy 12 TSK.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

w 12 tsk działamy solo7 tpr również
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Mówiłem o 7 TSK, a co do 12 - masz rację, chodziło mi o 14 TSK. W obu misjach sojusznicza wioska nie ma nazwy.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

W sumie system potyczek jest słabo jak dla mnie rozbudowany koloru wybrać nie można miejsca startu też przeciwnik tylko robi masową armie i budynków nie atakuje. Może nowy patch coś zmieni. poziom trudności niektórych misji też jest prosty każda mogła by być jak misja 8 tsk. Kolory dodali żeby był wybór ale żadnego wspomnienia w fabule co do niewiadomych po prostu chcieli uzupełnić fabułę.
ODPOWIEDZ