Jak przejść misję 6?

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sabatoner
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 05 lip 2012, 12:25
Lokalizacja: Warszawa

Jak przejść misję 6?

Post autor: Sabatoner »

Witam. Mam pewien problem. Otóż nie mogę za nic wygrać tej pierwszej bitwy. Widziałem na stronce jak ją wygrać, robie wszystko jak trzeba, a i tak dziesiątkują mnie. Zotawiam oddział piechórów i składający się z 9 kawalerzystów oddział lekkiej jazdy przy bazie i owszem, dają rade ale pozostałe wojsko nie ma szans przy tym spichrzu ;/
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Da się. Ale satysfakcja jest wtedy, gdy ukończy się coś bez pomocy i ścisłego wykonania czyjegoś planu.
Awatar użytkownika
matmat12345
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2012, 14:44

Post autor: matmat12345 »

Ja znalazlem sposob ja ten sposob używam co misja ustawiasz dobrych zolnierzy przed wejsciem i lucznikow/kusznikow Biezesz 1 luchnika idziesz tym jednym strzelasz w nich lubustaw odpowiednio zeby sma strzelil a potem uciekasz do swojej jednostki i twoja jednostka atakuje wroga. ja zazwyczja takiej taktyki uzywam, a potem jak oslabisz dosc jednostki wkraczasz :)
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Pięknie.
Ja rozumiem, że kropki, przecinki i inne znaki interpunkcyjne, nie istnieją w języku polskim i trzeba się zastanawiać, co autor miał na myśli!
A może nie???
Warto również sprawdzić literówki. Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł :D.

Tak a propos.
Sposób jest już znany, wykorzystywany...
Przeze mnie również.
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Ja tam zrobiłem inaczej oddział piechurów 33 łuczników i połowa lekkiej w wiosce druga połowa lekkiej 3 łuczników piechurzy na południe konnica na łuczników i kuszników piechurzy na konnice. Mi zostało 12 lekkiej 6 łuczników 6 piechurów po atakach na 2 wioski jeszcze. Wioska na wschodzie się rozbudowuje a na zachodzi ma mało wojska jak wrócisz do miasta ogarnij szybko gospodarkę w sumie ja zbudowałem 5 winnic 2 gospodarstwa z młynem i 4 piekarniami. Ostateczny wygląd gospodarki wyglądał tak:

Obrazek

Przy takim statusie do końca produkowania broni w kuźniach do równej liczby bym miał 20 halabardzistów, piechurów kuszników i ciężkiej oraz odznaczania zanoszenia broni do warsztatów siana do stajni, dostawa ziarna na ful do młyna chlewu (tu jeszcze zaznaczę ,że w spichszu odznaczyłem zanoszenie desek, kamieni ,pni rud, broni, ryb. Kiedy mamy zaznaczone inie dostarczanie towarów do warsztatów pancerzy koniecznie odznaczcie płaty i rulony w spichrzu bo produkcja kabanosów bd w zastoju) możemy w stanie wyżywić taką armię ale należy pamiętać ,że hodowanie dużych armii wiążę się z ryzykiem głodówki ostatecznie ja się wyrobiłem przy 150 beczkach wina i jakoś 50 chlebach. //dokładnie mi się nie chce liczyć. Wrócę dziś z miasta to zaatakuję myślę że nie trzeba dobijać.
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: DawidWarchoł »

Kurzel, jestem pod wrażeniem twoich osiągnięć.Gdybym grał online, wziąłbym ciebie za lepszego, pierwszego sojusznika.Ja i ty na 3 baronów.
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Są gry gdzie jak dasz się wrogowi rozbudować to masz przesrane. Ja nie pamiętam w ile to przeszedłem chyba 10h
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Ale w tej misji wróg jest już rozbudowany, chyba każdy z nich. A może się mylę?
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: DawidWarchoł »

Ciemnozielony, nie mylisz się ani trochę. A ty, Sabatonerze, powinieneś za pierwszym razem ogarnąć, gdzie kto idzie i z której strony. I wtedy rozstawiasz wojsko. A co do bazy zostaw jeden oddział lekkiej jazdy i lancarzy.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Z tego co dobrze pamiętam to wróg brązowy się rozbudowuje i jak dasz mu się rozbudować to ciężko potem ogarnąć tę misję. Ja zawsze niszczyłem z początku zielonych, potem brązowych i tylko z tym ciemnozielonym (?) miałem problem, a misja stawała się bardzo prosta.
ODPOWIEDZ