Ciekawostka o katapulcie

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Ciekawostka o katapulcie

Post autor: Alanbach »

Wszyscy wiemy, że katapulty i balisty nie trzeba dokarmiać - zawsze mają pełną wytrzymałość (ten zielony pasek z "energią"). Wszyscy też wiemy, że wystarczy, że kusznik raz strzeli i katapulta się rozpada. Czasami jednak (nie wiedzieć czemu) trafia się, że kuszniczek :usmiech: lub łucznik strzelą sobie radośnie i beztrosko w naszą katapulcinkę :zraniony: a ta jeszcze się toczy. :smiesne:
Mi się tak trafiło. Łucznik strzelił w moją katapulcię - ta się jeszcze ostała, ale ja zdążyłem zaciukać łuczniczka. :szczerzy: I CO SIĘ OKAZAŁO????????
A to, że przypadkiem kliknąłem na mój oddział 6 katapult i jedna z nich (ta trafiona jednokrotnie) miała dokładnie POŁOWĘ tej zielonej energii. :coongada:: Nie wiedziałem co zrobić. Kliknąłem na "dawać jeść" :usmiech: i pomocnik zamiast przynieść jedzonko do całego oddziału przyniósł właśnie do tej katapulty (śmiesznie to wyglądało, tymbardziej, że zaniósł jej akurat winko) :glupek: Pasek zielonej energii napełnił się powtórnie do 100%

Czy to oznacza, że wytrzymałość naszych rycerzy po walkach regeneruje się po dostarczeniu posiłków? :zamurowany:
Obrazek
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Re: Ciekawostka o katapulcie

Post autor: DeBe »

Alanbach pisze:Czy to oznacza, że wytrzymałość naszych rycerzy po walkach regeneruje się po dostarczeniu posiłków? :zamurowany:
Raczej wątpię. Myślę, że zdrowie naszych żołnierzy regeneruje się po kilku sekundach, gdy ci nie oberwą od przeciwnika przez ten czas.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Pewnie było to w nieoficjalnej misji, przy starcie każdy oddział ma losowaną wytrzymałość, jeśli się nie doda !SET_GROUP_FOOD. A to właśnie pełna wytrzymałość blokuje możliwość dostarczenia jedzenia, nie typ jednostki ;-)

Głód ma mały wpływ na wytrzymałość - głodnych żołnierzy (z chmurką) łatwiej pokonać, więcej nie zauważyłem.

brałem pod uwagę wiele opcji, łączenie...
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Ciekawy błąd. Katapulty są śmieszne. Często mam tak , że zamiast strzelać katapulty i balisty tak się trzęsą w miejscu :D
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Joker pisze:Często mam tak , że zamiast strzelać katapulty i balisty tak się trzęsą w miejscu :D
Bo nie potrafią wystrzelić we wroga pod niektórymi kątami.
W zasadzie ten błąd chyba nie był wcześniej wymieniany. Chyba nie da się niczego z tym zrobić.
Prawda, Kuba? :D
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
łucznik
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:28

Post autor: łucznik »

Wygląda to tak jak by cały czas wybierały nowy cel
ODPOWIEDZ