TUNEL!!!!!!

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ShadoV
Użytkownik Forum
Posty: 50
Rejestracja: 13 mar 2006, 19:22
Lokalizacja: Parzyce

TUNEL!!!!!!

Post autor: ShadoV »

NIenawidze misji, której trzeba iść przez tunel w tpr (chyba 11 misja) STRASZNIE ciężka.
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

Tja, zgadzam się z tobą, ta misja jest dosyć trudna, ale bardziej bym ci radził napisanie takiego postu w dziale Gawędy Średniowieczne i w temacie Najtrudniejsza misja... jest on przeznaczony do wlaśnie opisywania takich misji...
..:::ZEST Riddles:::.. To cię pochłonie...

www.zestriddle.oz.pl
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

Ta misja jest trudna to fakt!

Mi zawsze zostaje duzo armii ale umiera mi z glodu zanim dojde do konca :shock: :shock: :glupek: :coongada:: :zamurowany:

Ale ostania udalo mi sie taktyke opracowac na ktorej osczedzam duzo czasu i zolniezy!
Qba007
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 05 sie 2005, 13:35
Kontakt:

Post autor: Qba007 »

a ja tej misji nie moge przejsc... przy ostatnim oddziale wroga brakuje mi wojsk... ma ktos z save z kolejnej misji?
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

nie ale moge to zalatwic dzis jescze tylko maila podaj :wink:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

po co skoro można spokojnie mapy kolejnością przestawić... :niedowiarek:
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Żadne przestawianie kolejności!

Żadne przesyłanie save'ów!

Trzeba to przejść samemu! Grać do skutku! Zmieniać taktyki!
Próbować różnych rozwiązań! Każda misja ma wiele możliwości! Trochę zacięcia panowie!

To jest "smaczek" tej gry! Oszukiwanie jest jak lizanie lizaka przez papierek...

Moja rada jest prosta:
:arrow: wyobrazić sobie, że nie ma netu, nie ma skąd wziąć porady, nie ma skąd zassać save'a
:arrow: grać do skutku, aż się uda! Jak się nie uda dziś - spróbuj jutro. Jak nie jutro, to może za tydzień. Próbuj, albowiem - WARTO ;)
(wiem z doświadczenia :])
Wormek
Użytkownik Forum
Posty: 28
Rejestracja: 16 mar 2006, 11:31

Post autor: Wormek »

Rafael_5000 pisze:Żadne przestawianie kolejności!

Żadne przesyłanie save'ów!

Trzeba to przejść samemu! Grać do skutku! Zmieniać taktyki!
Próbować różnych rozwiązań! Każda misja ma wiele możliwości! Trochę zacięcia panowie!

To jest "smaczek" tej gry! Oszukiwanie jest jak lizanie lizaka przez papierek...

Moja rada jest prosta:
:arrow: wyobrazić sobie, że nie ma netu, nie ma skąd wziąć porady, nie ma skąd zassać save'a
:arrow: grać do skutku, aż się uda! Jak się nie uda dziś - spróbuj jutro. Jak nie jutro, to może za tydzień. Próbuj, albowiem - WARTO ;)
(wiem z doświadczenia :])
Tak to prawda trzeba grac do skutku...bez neta przeszedłem wszystkie kampanie.TPR i TSK ale Khelben sluchaj wez odpowiedz mi na pytanie na gg co ci 2 raz wysłałem...A propo tej misji to przeszedłem ja za pierwszym razem choć niepamiętam jak wygładała... ale na 75%zwabiałem wroga...jeśli to ta misja o jakiej mam na miśli w TPR...Mialem Tpr ale juz niemam Wiec Majewski Grzegorzu pobrobuj sam różnych taktyk zrob sobie miajsce na przynajmniej 2 save i graj...jak masz dobra sytuacje to zapisz i graj dalej...zrobisz błąd?Wczytaj!
Jam jest.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

"Najtsy" to gra taktyczna, a tą misję trza przejść samemu, bo gra nie zostanie ukończona w 100% Tak samo jest z postaciami w Baldur's Gate. dadzą ci gotowy plik postaci, a ty będziesz grał. nie ma tak trza przechodzić SAMEMU!!!
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

Hmm. Dziwne, mnie ta misja nie przysporzyła problemów... Jeszcze mi dużo wojska zostało nawet. Fakt że zaczeli byc głodni... ale zdążyłem jeszcze ich przeprowadzić. Łatwe. Proponuję poświęcić kilku łuczników na pachołków, ja to zawsze robię i działe, spróbujta :wink:
..:::ZEST Riddles:::.. To cię pochłonie...

www.zestriddle.oz.pl
ODPOWIEDZ