Ulubiona misja TPR

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Jaka jest Twoja ulubiona misja TPR ?

1
2
12%
2
0
Brak głosów
3
5
29%
4
0
Brak głosów
5
1
6%
6
0
Brak głosów
7
3
18%
8
1
6%
9
1
6%
10
1
6%
11
1
6%
12
0
Brak głosów
13
1
6%
14
1
6%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Ulubiona misja TPR

Post autor: Zozol92 »

Moją ulubioną misją jest trzecia. Dwóch wrogów, dobrze rozwiniętych, i sporo zabawy. Szczególnie z wieżami (można ich budowę potraktować jak w misji 8 TSK).
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

7 najlepsza duzo zelastwa do pokonania i fajna plansza ale 6 tez spoko
miecznik12
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:14

Post autor: miecznik12 »

Moja ulubiona misja to 11 ponieważ trzeba dobrej taktyki aby ją przejść :D
Awatar użytkownika
Warlike
Użytkownik Forum
Posty: 283
Rejestracja: 30 kwie 2006, 13:33
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Warlike »

podoba mi sie 3 misja fajniusia :D mozna tu nawet zbudowac dwa miasta :D a z wrogami jest duzo zabawy :D raz przeszlem :wink: :szczerzy:
Awatar użytkownika
kubarychle
Użytkownik Forum
Posty: 73
Rejestracja: 08 cze 2006, 12:06
Lokalizacja: Ze wsząd
Kontakt:

Post autor: kubarychle »

moja ulubiona to 13 bo masz do pokonania dwa razy większą armie od twojej długo nie mogłem jej przejsc ale w koncu przeszedłem ją dwa rozy :) :)
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

Axeman@
Slabiutko,masz widać za malo czasu na gre :szczerzy:

kubarychle@

Fakt,misja trudna,jak wszystkie taktyczne wTPR,przelazlem ja ze 4-5 razy :wink:

Offtopic:Dlaczego prawie nikt tu nie pisze :|
Bardzo fajny temat i mozna podyskutowac o misjach
007Agentos
Użytkownik Forum
Posty: 88
Rejestracja: 05 mar 2006, 12:22
Lokalizacja: 100LICA

Post autor: 007Agentos »

Knajko dla ciebie wszystko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Oka ja tu cos napisze...... Zaczne od tego ze misje w TPR nie robia na mnie takiego wrazenia jak w TSK. Misje w TPR moim zdaniem robione sa tak jakos BEZ SERCA sa one jakies takie SZTUCZNE(checieli zrobic swietne misje jednak czegos im zabraklo - sam do konca nie wiem czego....) Wracajac do sedna sprawy najlepsze misje to chyba(nie pamietam za bardzo numerow misji w TPR raz przeszedlem tylko) te gdzie toczy sie walka tzn nie rozbudowujemy wiochy. Tylko te misje przyniosly mi najwieksza frajde podczas mojej gry w TPR............
Awatar użytkownika
Karas
Użytkownik Forum
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2006, 10:29
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Karas »

Najlepsz misja jest trzecia ponieważ dużo oj dużo ludu trzeba pokonać i ma sie dwa spichrze zawsze najpierw rozbudowóje obie wioski a na sam koniec łącze i mam ogromne wojo i ... przechodze misje po 5h bo sie męcze z tym gościem co nie ma wież obronnych :(
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

ten co nie ma wiez,pokonuje sie w godzine,ten z wiezami jest unreal :roll:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ne lubię misji z dwoma spichrzami oddalonymi daleko od siebie. Nie mam specjalnie ulubionej misji - w kilku misjach podobają mi się niektóre rzeczy...

Może za bardzo niestety nie łapię się która misja w tpr jest która, ale po krótce to opiszę.

:arrow: W ostatniej misji podoba mi się bardzo baza wroga (ta na środku mapy). Sporo do niej czadowych wejść :) lubię ją atakować równoczeście z paru stron ;] Wtedy komputer kręćka dostaje xD.
:arrow: Podobała mi się misja poprzedzająca durne podziemie. Trzech wrogów do pokonania i sojusznik :). Coprawda ten wróg na wschodzie jest według mnie beznadziejny, ale ten za mostem jest świetny :d Tyle można się tłuc przed jego mostem :) Gdzieś chyba opisałem jak walczyłem przed mostem z paroma żołdakami i wygrałem xD. Miałem oczywiście z 12 machin wojennych :mrgreen: .
:arrow: Fajna misja, gdy jest się atakowany przez wojowników wroga i kawalerię z drugiej strony... Taka charakterystyczna misja, gdzie taka droga przebiega przez bazę :D. Bardzo mi się podobała baza wroga - ta w lewym dlonym rogu :).
:arrow: Nie lubię misji z kilkoma spichrzami, zawsze przegrywałem ten spichrz w etapie pełnym kraterów. Ale bazy wroga są świetnie wkomponowane w klimat.
:arrow: Misja z trzema machinami bojowymi mi się średnio podobała, aczkolwiek tereny i wrogowie byli(ły) świetne(tni). Spore tereny i duuuużo wież ;].
:arrow: Podziemie to według mnie kompletna załamka. Podobała mi się tylko półka skalna, przy początku misji, na której strzelcy wroga stoją.
:arrow: Misja w wąwozie jest czadowa :). Można naturalnie wygrać nie ruszając się przez 40 minut z miejsca i poczekać, aż wróg padnie z głodu (w końcu machiny nie jedzą), ale można też zrobić niezłą burdę w tych ciasnych korytarzach. Wkurza mnie, że trzeba tych strzelców ostrzeliwać. Troche to trwa, ale i tak jest ekstra :D.
itd :P.
ODPOWIEDZ