Dyskusja i komentarze

Wszystko o Knights Province- autorskim projekcie twórców KaM Remake

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Dyskusja i komentarze

Post autor: The Viking »

Zapraszam do zapoznania się z KP kto jeszcze o nim nie słyszał: http://www.knightsprovince.com/
Ostatnio zmieniony 21 sty 2016, 06:57 przez The Viking, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2006, 21:54
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: Lord Gidoo »

Śledzę projekt od pewnego czasu, tak samo jak dev blog z KaM Remake. Najfajniejsza w tym wszystkim jest pasja tych panów. Oni po prostu rozwalają system! :shock: Sam pracuję w firmie programistycznej i wyobrażam sobie jak ogromną pracę oni wykonują - coś nad czym w normalnych warunkach pracuje cały zespół ludzi: grafików, animatorów, architektów, developerów, programistów, testerówoni itd.. oni sobie tworzą we 2 (oczywiście z pomocą pewnych osób, ale mówię tutaj o trzonie zespołu). Szczególnie podoba mi się, gdy opisują na blogu problemy na jakie się natknęli w czasie pracy, zastosowane rozwiązania i to dlaczego dane rozwiązanie się nie sprawdziło (polecam serię artykułów nt. (wydawałoby się prostego) klikania na jednostki w KaM Remake).

Co do nowego projektu, zobaczymy co się z tego urodzi. Póki co ciekawie jest patrzeć na kolejne dema i śledzenie co zostało dodane i jak gra się zmienia. Osobiście mam nadzieję, że docelowo postacie nie będą takie...krasnoludkowe :D
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Mnie się całokształt podoba. Postacie są również okej, a już na pewno nie bardziej krasnoludkowe niźli te z KaM :galy: Poza tym widzę że ktoś gorliwiej ode mnie zajmuje się tym tematem, może chciałbyś nam od czasu do czasu napisać tutaj wstawkę? Oczywiście w temacie o rozwoju KP :wink:
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Diego »

Też śledzę ten temat jakiś czas, kilka razy również pobrałem i testowałem jak to śmiga :) Grafika staję się coraz piękniejsza i mam nadzieje, że ten produkt również będzie dobrze grywalny jak KaM : )

I mam również nadzieje, że tym razem twórcy pomyślą o tym, że trzeba zakładać konto w tej grze (lub na jakiejś stronie), jeżeli chce się grać online :) Wtedy będą unikalne loginy i już nikt nigdy się pod kogoś nie podszyje :)

Wtedy również prowadzenie jakiejś strony z turniejami będzie miało sens, bo jednak nazwa użytkownika będzie unikalna ;)

Jak u również gra może być połączona z serwerem globalnym gdzie będą zapisywane statystyki ile gier gracz rozegrał / ile przegrał z ilu wyszedł i to wszystko będzie można oglądać ja stronie internetowej tej gry :)

Obecnie prowadzony jest tylko blog na Wordpressie, ale mam nadzieje, że jakaś strona również powstanie. A nawet z chęcią chciałbym brać udział przy jej tworzeniu :D I sobie ciągnąć taki projekcik przez życie...
smile ; )
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Zagrałem chwilę i naprawdę, bardzo ciekawy projekt. Zajeżdza KaM i widzę, że np zamiast złota jest koszula, dość oryginalne. Surowce są inne żeby pewnie Joymania ich nie zjadła. Ciekaw jestem ile % z kodu Remake przenieśli do Province.
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
ODPOWIEDZ