Problem z programem lib file decoder

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kubuś33
Użytkownik Forum
Posty: 23
Rejestracja: 21 maja 2013, 08:12
Lokalizacja: Rzepin

Problem z programem lib file decoder

Post autor: Kubuś33 »

Chodzi o to, że jak ja wczytam niezależnie wiadomości stworzone przeze mnie czy też stworzone przez autorów gry to nic mi się nie wczytuje,zero liter.Przy okazji niech ktoś mi powie co oznacza liczba na dole w uruchomionym programie.Wydaje mi się ,że to numer indeksu ale chcę się upewnić czy na pewno.Proszę o pomoc bo wiadomości w misjach które stworzę są mi potrzebne. :(
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Tym programem możesz otworzyć tylko pliki setup.lib i text.lib - w celu dodania swoich tekstów otwórz ten drugi, wybierz kilka wolnych linii i tam wklej swój tekst.
Jeśli nie możesz otworzyć tych plików powiedz, skąd masz grę - edytor nie otworzy tekstów wersji unikodowych.

Indeks jest podany nad polem tekstowym (jest podpisany). Na dole można ustawiać, ile znaków może mieć jedna linia tekstu odprawy. Zwykle nie ma potrzeby tego zmieniać.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Kubuś33
Użytkownik Forum
Posty: 23
Rejestracja: 21 maja 2013, 08:12
Lokalizacja: Rzepin

Post autor: Kubuś33 »

Mam tą grę z magazynu "CyberMycha z lipca 2005 roku.Obecnie mam do niej sr3 który ściągnąłem z forum.
Awatar użytkownika
Kubuś33
Użytkownik Forum
Posty: 23
Rejestracja: 21 maja 2013, 08:12
Lokalizacja: Rzepin

Post autor: Kubuś33 »

Dziękuję za radę.
ODPOWIEDZ